Як встановити MicroG для заміни служб Google Play і запобігання інтелектуального аналізу даних

Після розмов про проблеми конфіденційності ім’я Google з’являється нещодавно, тому що це компанія, керована даними. Як користувач Android вони знають в основному все про вас на основі використання пристрою і можуть відлякати кількох людей, які стурбовані своєю приватністю і безпекою. Ви повинні сказати, які особисті дані Google контролює, але що, якщо ви хочете більше?

Один з кращих способів взяти повний контроль над своїм пристроєм — це встановити спеціальний ROM. Типовий користувальницьке ПЗУ постачається без базових програм Google (Gapps), але зазвичай ви встановлюєте окремий пакет Gapps, щоб відновити їх. Однак, якщо ви хочете мати більше контролю над своїм пристроєм, ви можете пропустити встановлення Gapps і перейти з MicroG.

Зауважте, що багато програм вимагають належного функціонування служб Google Play; в іншому випадку не має сенсу їх встановлювати. MicroG представляє модифіковану версію основних служб Google, що вимагається більшістю додатків, але без відстеження чи додаткових додатків і служб Google, які працюють у фоновому режимі. Це підвищує вашу конфіденційність і може навіть збільшити термін служби батареї.

потреби

  • розблоковано завантажувач
  • встановлено спеціальне відновлення
  • встановлена ​​спеціальна пам’ять ROM

Крок 1: Переконайтеся, що ПЗУ підтримує фальсифікацію підпису

Майже всі користувальницькі ПЗУ підтримують підпис за замовчуванням, що змушує систему встановлювати справжні служби Google Play за замовчуванням. Це необхідно і необхідно для того, щоб вся справа працювала. Можливо, вам доведеться двічі перевірити місце, де є користувальницький ROM, щоб перевірити, чи підтримує він підпис в першу чергу для MicroG.

Крок 2. Пропустіть встановлення Gapps

На цьому етапі ви вже повинні вибрати спеціальний ROM, який ви плануєте спалахнути на свій пристрій, і він повинен обробляти підроблені підписи. Як згадувалося раніше, ви, як правило, встановлюєте пакет Gapps після того, як мишіть ROM, щоб відновити служби Google назад до пристрою. Однак, щоб використовувати MicroG, ви повинні переконатися, що ви не встановлюєте пакет Gapps під час використання цього посібника.

Якщо ви встановили Gapps випадково (другий символ), перейдіть і повторно запрограмуйте диск знову і очистіть дані, щоб бути безпечними. Після того, як ви піклуєтесь про це, запустіть операційну систему і переконайтеся, що програми та служби Google відсутні, а потім перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Встановіть NanoDroid для MicroG

У минулому, щоб запустити весь пакет MicroG, вам доведеться завантажити багато окремих програм. Тим не менш, NanoDroid просто приходить до точки з одним файлом ZIP, який може бути миттєво вставлений в користувальницьке відновлення, такі як TWRP.

  • Завантажити NanoDroid від MicroG (.zip)

Завантаживши файл у внутрішню пам’ять, запустіть і запустіть систему в режимі відновлення, завдяки якому ви сидите на головному екрані TWRP. Виберіть «Встановити», знайдіть місце, де було збережено файл NanoDroid, потім торкніться файлу та перемістіть повзунок, щоб розпочати встановлення. Після завершення можна перезавантажити пристрій і ввести в касету програми домашній лаунчер, щоб знайти нове додаток налаштувань MicroG.

Крок 4. Надайте відповідні дозволи

Коли ви відкриваєте програму MicroG вперше, ви можете побачити сповіщення у верхній частині, яке дозволить вам надати дозвіл на додаток. Розгорніть сповіщення, торкніться пункту «Запит відсутніх прав», а потім надайте дозволу на всі чотири запити, коли з’явиться відповідний запит. Дуже важливо, що ви це робите; інакше інші програми, які ви використовуєте, не матимуть доступу до змінених служб Google, що не відповідає меті MicroG.

Крок 5: Візьміть самотестування

Відкрийте програму MicroG і торкніться розділу «Самоперевірка» у верхній частині екрана. Якщо ваш ПЗУ підтримує підроблені підписи, згадані в кроці 1, слід перевірити перший прапорець і сказати: «Система має підтримку підпису».

Слід також зазначити, що майже все інше має активний прапорець, який саме те, що ви хочете побачити. Якщо з’явиться повідомлення «Ваш ПЗП не має власної підробленої підтримки підпису», потрібно повернутися до кроку 1 і знайти користувацький диск для пристрою, який підтримує цю опцію.

(2) Це саме те, що ви хочете побачити під час перевірки самоперевірки. (3) Це виглядає так, коли ваш ПЗУ не підтримує підробка підпису.

Ваш досвід не буде великим без підробки підпису, тому подивіться на документацію з ПЗУ, запитайте програміста, і навіть запитайте співтовариство, якщо ви не можете його зрозуміти. Крім того, ви можете зберегти ПЗУ і виконати тест самостійної перевірки дуже швидко, щоб дізнатися вмить. Коли ви знайдете диск, який проходить тест і працює для вас, ви можете перейти до наступного кроку.

Крок 6. Налаштуйте служби визначення місцезнаходження (необов’язково)

Якщо ви хочете використовувати служби визначення місцезнаходження, такі як GPS для карт або погоди, потрібно ввімкнути параметри в додатку MicroG. Оскільки ви більше не покладаєтеся на офіційні служби Google Play для отримання даних про місцезнаходження, MicroG підтримує їх у налаштуваннях UnifiedNlp.

На головному екрані програми MicroG натисніть «Налаштування UnifiedNlp», потім «Налаштувати параметри місцезнаходження» та перевірте, чи увімкнена служба визначення місцезнаходження Mozilla. Натисніть «OK», потім натисніть «Налаштувати параметри пошуку адреси», а також переконайтеся, що вибрано «Nominatim».

Відображати швидкі налаштування в рядку стану та переконайтеся, що налаштування розташування включені, щоб можна було використовувати нові служби розташування без Google. З цього моменту GPS повинен працювати так, як якщо б ви використовували стандартні послуги Google Play. Тепер ви можете працювати над створенням списку програм для відновлення пристрою, оскільки ви не встановили пакет Gapps з цим користувацьким ПЗУ. Удачі і весело провести час!

Ця стаття була підготовлена ​​під час спеціального висвітлення Android, що стосується конфіденційності та безпеки смартфонів. Перевірте всю серію конфіденційності та безпеки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector