Як отримати функцію Google Digital Wellbeing на будь-якому пристрої Android

Ми живемо в цьому віці смартфонів, і ми завжди на зв’язку, і іноді ми можемо захопитися нашими пристроями. Незалежно від того, чи є це залежністю від вашого телефону, або якщо ви хочете відключитись від повсякденного часу на екрані, це відмінний інструмент, який може допомогти — офіційна програма Google Wellbeing забезпечує контроль, зібравши всю необхідну вам статистику обмежити щоденні звички смартфонів.

З моменту розблокування пристрою до часу, який ви витрачаєте в кожному додатку, цифрове благополуччя допомагає вам візуалізувати дані, яких ви не знали б без нього. На даний момент ця функція доступна лише для телефонів Google Pixel, але є спосіб, який тепер можна завантажити по телефону з Magisk. Я покажу вам, як встановити додаток, щоб ви могли дізнатися про щоденне використання вашого смартфона. Ви навіть можете бути здивовані тим, що ви дізнаєтеся про себе!

потреби

  • Розблоковано завантажувач
  • Доступ до кореня
  • Magisk встановлено
  • Android 9 пиріг
  • AOSP Stock або ROM

Крок 1: Завантажте модуль цифрового порту Wellbeing

Спочатку потрібно ввести програму Magisk, натиснути кнопку меню зліва, а потім вибрати розділ «Завантажено». Натисніть панель пошуку і введіть «цифровий порт процвітання», який повинен бути першим і єдиним варіантом у верхній частині. Потім натисніть стрілку завантаження, а потім «Встановити», щоб запустити модуль, що блимає на пристрої. Після завершення натисніть «Закрити» ліворуч і перейдіть до наступного кроку.

Крок 2. Завантажте модуль каркасу Google

Тепер, коли головне додаток було завантажено та встановлено, потрібно інсталювати ще один модуль, якщо ви хочете зберегти офіційне оновлення програми з магазину Play. Без встановленої платформи Google програма «Цифрове благополуччя» відобразить повідомлення про те, що пристрої несумісні та не можуть бути встановлені. Модуль видаляє це обмеження і дозволяє використовувати додаток і оновлювати його як завжди, що дуже корисно.

У розділі «Завантажити» програми Magisk введіть «frame google» на панелі пошуку, а потім натисніть стрілку завантаження. Виберіть «Install» і модуль почне блимати у вашій системі. Після завершення натисніть «Перезавантажити», щоб перезавантажити пристрій.

Крок 3: оновіть програму

Після перезавантаження системи перейдіть до Play Store і знайдіть «цифрове процвітання», а потім відкрийте головну сторінку магазину для програми. Оновлення можна отримати, тому оновіть програму, а потім продовжте.

Якщо потрібно, перейдіть до розділу «Стати бета-тестером» і натисніть кнопку «Приєднатися зараз». Це абсолютно необов’язково, але це гарантує, що ви завжди будете в курсі останніх оновлень Google, перш ніж вони будуть опубліковані, що є цікавим, коли йдеться про такий інструмент. Протягом декількох хвилин ви повинні бути в бета-версії, і відтепер ви зможете отримувати нові оновлення з бета-каналу.

Крок 4. Спробуйте нові функції

Тепер ви можете перейти до системних налаштувань і прокрутити вниз, щоб знайти новий розділ під назвою «Цифрове благополуччя». Тут показано час використання екрана, годинник програми та параметри вимкнення. Коли ви торкаєтеся цієї нової опції, ви побачите кругову діаграму з вашою діяльністю за поточний день, де ви зможете доторкнутися до кожного розділу, щоб дізнатися більше. Сам додаток досить простий, але у вас є кілька варіантів для спостереження та керування.

Інформаційна панель

Це основний розділ програми, який дозволяє не тільки відображати час на екрані, сповіщення та час відкриття додатків, але також можна встановити ліміт часу для них. Дуже корисно, якщо ви помітите, що принаймні одне з ваших додатків займає багато часу.

Вітер вниз

Цей розділ дозволить вам внести деякі корективи, які полегшать вам завершення вечора та відключення телефону. Від налаштування дисплея до відтінків сірого до постійного відволікання уваги від сповіщень, він може відігравати ключову роль у допомозі вам покласти телефон і заснути!

Керувати сповіщеннями

Якщо ви не бажаєте закривати всі сповіщення та залишати мовчання, ви можете налаштувати сповіщення. Ви можете вимкнути шумні програми, які постійно розбуджують вас, але зберігати всі ці дані, наприклад, повідомлення від інших помітних.

Не турбуйте

Цей розділ забезпечує повний контроль над іншими налаштуваннями сповіщень, звуками і навіть дозволяє автоматично встановлювати розклад для включення цих налаштувань. Не всі однакові, тому наявність всіх додаткових елементів керування забезпечує унікальний та індивідуальний досвід для кожного користувача.

Показати значок у списку програм

Враховуючи цей параметр, увімкнення цієї опції розмістить піктограму програми в ящику програми на домашній панелі запуску. Я рекомендую зробити це так, щоб ви могли залишити його на головному домашньому екрані або в папці для легкого доступу.

Це все! Тепер у вас є багато нової інформації та даних про те, як ви використовуєте свій пристрій щодня. Можливо, у вас немає ніякої залежності від смартфона, але можливість користуватися пристроєм також цікава. Однак, якщо ви помітили, що ви використовуєте телефон набагато більше, ніж ви повинні; Будемо сподіватися, що Google Digital Wellbeing додаток допоможе вам повернутися на шлях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector