Як встановити месенджер VK Me на Android і iOS

VK Me

Соцмережа «ВКонтакте» почала тестувати мобільний месенджер VK Me. В даний час він доступний тільки в Казахстані, але користуватися ним можна в будь-якій країні, в тому числі Росії.

VK Me викладений в Play Маркеті і App Store, але встановити його через ці магазини можна тільки з казахстанським аккаунтом. У випадку з iOS проблема вирішується зміною регіону через Apple ID, але варто мати на увазі, що після такої маніпуляції можуть бути скинуті платіжні дані і анульовані оформлені передплати.

Користувачам Android набагато простіше — вони можуть встановити VK Me за допомогою APK-файлу. Зайдіть в налаштування безпеки, дозвольте установку додатків з невідомих джерел, скачайте цей файл і запустіть його. Додаток встановиться і буде працювати.

VK Me

VK Me дозволяє вести текстову переписку, спілкуватися голосовими повідомленнями, дзвонити по голосового зв’язку і відеозв’язку, обмінюватися фотографіями, відеозаписами, музикою і стікерами, ділитися геолокації, публікувати історії і переводити гроші. Вхід в VK Me здійснюється через акаунт «ВКонтакте» або без нього — за номером телефону. У першому випадку додаток підхоплює контакти з соцмережі і телефонної книги, а в другому тільки людей, чиї дані збережені в телефоні. У мессенджере є кнопка для переходу в додаток «ВКонтакте».

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector