Як встановити камеру Google з нульовою затримкою на смартфони Xiaomi

На смартфонах Pixel встановлено особливе додаток камери. Воно дозволяє знімати в режимі HDR + з нульовою затримкою — клацнули, і фотографія, склеєна з декількох знімків, готова. Раніше ми писали, як встановити цей додаток на Nexus 6P і Nexus 5X, а сьогодні розповімо, як поставити його на пристрої Xiaomi.

C HDR + справляються смартфони, оснащені процесорами Snapdragon, причому нульова затримка доступна як на топових чіпсетах начебто Snapdragon 820 і 821, так і на чіпсетах середнього рівня — 400-й і 600-й серії. Виняток становить серійна зйомка, при якій слабкі ядра не встигають обробляти знімки.

Камера Google з HDR + працює на смартфонах Xiaomi зі Snapdragon 820-й серії відразу після установки. На пристроях з більш слабкими процесорами потрібне втручання в системні файли, а для цього потрібен root-доступ.

  • Розблокуйте завантажувач і отримаєте root-права.
  • Встановіть файловий менеджер (наприклад, Root Explorer)
  • За допомогою файлового менеджера відкрийте в папці system файл build.prop і додайте значення «persist.camera.HAL3.enabled = 1» (без лапок). Збережіть зміни і перезавантажте смартфон.

Знімки, зроблені в режимі HDR +, виходять краще, ніж без нього. Вони більш соковиті і з меншою кількістю шумів. Нульова затримка дозволяє простіше зловити вдалий кадр і швидше відреагувати на що-небудь цікаве. Крім того, з нульовою затримкою менше ризик зробити змащену фотографію, адже знімок робиться відразу, а не в той момент, коли ви після пари секунд очікування відводите смартфон в сторону.

Завантажити камеру Google для смартфонів Xiaomi

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector