Як передавати дзвінки між iPhone, iPad і Mac

hero.png

В iOS 11.2 і macOS High Sierra 10.13.2 з’явилася нова функція — ви можете вибрати, з якого з ваших пристроїв ви хочете зателефонувати або, навпаки, відповісти на виклик (не варто плутати з функцією ретрансляції дзвінків, яка дозволяє вам здійснювати або приймати дзвінки з iPhone на iPad або Mac).

Щоб використовувати цю функцію вам потрібно будь-який пристрій під управлінням iOS 11.2 або вище, комп’ютери Mac повинні бути 2012 року або новіше і працювати на macOS 10.13.2 або вище — підходять всі пристрої, що підтримують функцію Handoff і працюють в одній мережі Wi-Fi. Bluetooth для роботи цієї функції не потрібен. Також слід розуміти, що працює тільки передача стільникових дзвінків — передати будь-VoIP дзвінок не можна, навіть якщо він використовує системний інтерфейс виклику. До того ж не можна передати виклик з iPhone на Apple Watch, а також передати виклик, прийнятий на вашому Mac, назад на iPhone.

Для включення цієї функції на Mac або iPad зайдіть в Настройки> FaceTime і активуйте опцію «Дзвінки з iPhone»:

iOS_11_Settings_CAlls_from_iPHone_iPad_screenshot_001.jpg

Для перемикання між пристроями потрібно зателефонувати або прийняти виклик з вашого iPhone, після чого потрібно натиснути на кнопку «Динамік» на екрані виклику і вибрати пристрій, з якого ви хотіли б продовжити дзвінок:

iPhone-transfer-call-to-iPad-001.png

Як тільки виклик буде переданий, на цільовому пристрої відобразиться екран виклику з позначкою «з вашого iPhone»:

iPhone-transfer-call-to-iPad-002-719x500.png

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector