Як встановити гру з диска на PS3

PS3 (PlayStation 3) — одна з приставок, випущена Sony Computer Entertainment в 2006-2007 роках. Консоль здобула світову популярність: до 2012 року розробники заявили, що продано близько 80 млн примірників, а кількість доступних ігор, не рахуючи тих, що доступні тільки в PSN, перевалило за позначку в 4300 штук.

Інсталяція гри з диска

Як виконати копіювання гри з компакт-диска на PS3.

Всім відомо, що для того, щоб пограти на Пс3, потрібно придбати ліцензію. Всього є два способи: купити ліцензійний компакт-диск або цифрову версію в онлайн-магазині. У цій статті ми детально розберемо метод установки з лазерного накопичувача на внутрішню пам’ять приставки.

Перш ніж почати, хотілося б сказати, навіщо, власне, це робити і які будуть наслідки.

У використанні компакт-диска є свої плюси, але головний — це зниження навантаження на HDD-накопичувач. Багато хто вважає, що у вбудованій пам’яті Пс3 має бути мінімум інформації у вигляді збережень і оновлень. Однак постійне використання диска, як не крути, рано чи пізно виведе його з ладу. Дрібних пошкоджень у вигляді подряпин не уникнути навіть самому бережливого користувачеві.

Multiman для PS3

Перше, що нам знадобиться — це встановлена ​​на консоль програма Multiman. Саме з її допомогою проводиться запис з компакт-диска на HDD, а також вона дозволяє записувати інформацію з інших носіїв, таких як флешки і знімні жорсткі диски.

Знаходиться програма у відкритому доступі і знайти її не складе труднощів. Після того як ви скачаєте файл, скиньте його на флешку і підключіть її до Пс3. Зайдіть в файловий менеджер на консолі і перейдіть на вставлений накопичувач. Знайдіть там файл-інсталятор і натисніть Х. Почнеться установка, після закінчення якої ви зможете користуватися цією програмою.

Запустіть Multiman і вставте диск з грою в привід. Перейдіть в програмі в файловий менеджер, там ви побачите внутрішній накопичувач консолі. Знайдіть папку Games — в ній необхідно створити папку і назвати її кодом гри без тире.

інтерфейс програми

Код ви можете подивитися на коробці або на буклеті, який знаходиться в упаковці. Тепер відкрийте в файловому менеджері папку диска і перенесіть її вміст в щойно створений каталог. Розпочнеться процес копіювання. Як тільки процедура буде завершена, диск можна витягти з приводу.

копіювання

Перейдіть в меню Ігри на вашій приставці і натисніть кнопку Оновити. Після цієї процедури гра повинна з’явитися в списку доступних.

скопійовані гри

На закінчення хотілося б відзначити, що можливість копіювання з компакт-диска на вбудовану пам’ять Пс3 є тільки у прошитих консолей. Якщо ваша Пс3 прошита, то ви просто не зможете зайти в файловий менеджер.

На цьому все, тепер у вас є можливість запускати гри на ПС без використання диска.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector