Як встановити гру з архіву WinRAR

Як правило, інсталяційні файли розважальних програм важать досить багато, і, щоб можна було завантажити швидко і без збоїв, їх стискають за допомогою архіватора. Як встановити гру з WinRAR? Це легко і швидко, не потрібно володіти особливими знаннями чи досвідом.

Гра з WinRAR

Дізнайтеся, як правильно і самому встановити файл з WinRAR

Як розпакувати гру

До того, щоб розпакувати через WinRAR, потрібно переконатися, що файл дійсно знаходиться в архіві. Такі зазвичай мають розширення: «названіе.rar» і «названіе.zip». Для подальших операцій нам знадобиться сама програма WinRAR, яка здатна як стискати інформацію, так і вивантажувати її з готових архівів. Якщо потрібний софт є на вашому ПК, то викачані установочнікі будуть відображатися значком у вигляді стопки книг або папки. Якщо ж установник виглядає, як білий бланк (непізнаний), додаток доведеться завантажувати окремо. Це можна зробити на офіційному сайті розробника, там є безкоштовна демоверсія.

Викачане додаток можна відкрити трьома способами:

  • прямо з браузера у вкладці «Завантаження»;
  • з розділу, в який ви зберігаєте все завантажувати з інтернету;
  • спочатку запустити Вінрар, а потім відкрити викачане через нього.

Гра з WinRAR

Розпаковуємо завантажену іграшку в нову папку

Далі створюємо папку на несистемно диску (він може називатися D, A або G), виділяємо всі компоненти і перетягуємо туди. Таким чином, ми отримуємо розпакувати пакет.

ВАЖЛИВО. Коли завантажуєте архів, уважно читайте інформацію на сайті. Деякі стислі папки захищають паролем, без нього доступ до інсталяційного пакету буде закритий. Зазвичай пароль вказують поряд з посиланням на завантаження, його потрібно вписати в вікно, що з’явилося.

установка гри

Як встановити розвага тепер, коли ми витягли його з Вінрар? Для початку перевіряємо файли на наявність шкідливих програм за допомогою антивірусу або спеціальної утиліти (заархівовані віруси не завжди розпізнаються).

Російська версія Вінрар

Знаходимо інсталяційний .exe і запускаємо його

Відкриваємо папку, в яку перетягнули файли, шукаємо серед них Setup.exe або Install.exe і запускаємо. Встановлювати гейм-софт також рекомендується на несистемний диск, тому що на С зберігається Windows. Потім можна вже покластися на інструкції програми.

Як розпакувати гру і встановити її на смартфон?

Play Market чи запропонує зберегти стиснуту папку, з якої доведеться видаляти, але бувають випадки, коли додатки качають зі сторонніх сайтів, наприклад, Плей Маркет видає помилку або потрібна стара версія тощо. Як встановити додаток через Вінрар в цьому випадку?

WinRAR на смартфоні

Переконайтеся, що програма встановлена ​​на смартфоні

Переконайтеся, що сховище містить документи з розширенням .apk, тобто для ОС на базі Андроїд. Окремо на смартфоні (планшеті) має бути встановлений додаток Вінрар. Архів відкриваємо з Downloads, а далі слідуємо інструкції.

Головне, не забувайте перевіряти пакети на віруси: архів — найзручніше місце для їх маскування.

Ви також можете поділитися своїми знаннями, як встановити розвага через Вінрар, в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector