Як встановити додаток на Андроїд

Монофункціональний мобільний телефон тільки на зорі своєї появи вітався споживачем. Сучасна людина орієнтований вже далеко не на телефон, а на сучасні гаджети, що дозволяють здійснювати різноманітні операції. Андроїд — це одне з таких багатофункціональних пристроїв, на яке можна встановити різноманітні додатки, що входять в список популярних і корисних програм для сучасного споживача. У списку таких додатків можуть складатися гри, офісні програми і багато іншого. Оскільки програмісти систематично підносять сюрпризи у вигляді чергового додатки для Андроїда, навчитися встановлювати самостійно різні програми на SD-карту пам’яті вельми корисно для кожної сучасної людини.

Встановлення програм для Android

Програми можна встановлювати в ручному та автоматичному режимах

Установка apk файлів

Андроїд — це сучасний гаджет, оснащений операційною системою. Тому існує два варіанти, що дозволяють встановити будь-які додатки. До першого варіанту належить установка apk файлів. Однак встановити додатки, які мають розширення apk без попередньої підготовки, не вийде.

Застосування програм для apk

Попередньо скачавши apk файл, його слід перенести на SD-карту пам’яті. Після цього слід завантажити і встановити файловий менеджер, який здатний буде розпаковувати і інсталювати будь-які бажані програми. Файловий менеджер легко знайти на Play Market. Після завершення попередньої підготовки, залишається запустити файловий менеджер, вказати в ньому шлях до перенесеного на SD-карту пам’яті файлу apk і запустити процес, установка пройде автоматично, не супроводжуючись ніякими проблемами.

Пошук apk-файлів для Андроїд

Поряд з файловими менеджерами, популярністю користуються спеціальні програми для Андроїд, наприклад, AppInstaller, що дозволяють здійснювати автоматичні процеси пошуку з наступним викачуванням на SD-карту і, безумовно, установкою.

Використання утиліти AppInstaller

Андроїд може бути оснащений також містить інсталяційний терміналом. Навчившись користуватися ним, встановити будь-який додаток буде досить просто. Для цього буде потрібно його просто запустити, а в командному рядку прописати програмну фразу — install /ПутьКфайлу.ІмяФайла.apk. У цій фразі незмінним залишається початок і кінець. Потрібно вказати шлях до файлу, прописавши його самостійно, найчастіше файл зберігають на SD-карту пам’яті. Крім цього, слід прописати ім’я додатку, який користувач бажає встановити.

застосування ПК

Здійснити процес закачування програмного забезпечення на Андроїд, безумовно, комфортніше для багатьох, використовуючи персональний комп’ютер. Одного разу доведеться інсталювати на комп’ютерну техніку додаткове програмне забезпечення. Ідеальним варіантом для Андроїд є InstallAPK. Після цього залишається підключити Андроїд до персонального комп’ютера, використовуючи роз’єм USB, запустити програму, вказати шлях до завантажити apk файлу. Далі на екрані ПК будуть з’являтися чіткі інструкції, цілком зрозумілі для будь-якого користувача, які слід виконувати неухильно.

Запуск установки за допомогою InstallAPK

Існує категорія населення, яка категорично заперечує будь-які програми, вважаючи, що вони тільки заплутують їх і не призводять до бажаного результату. Розробники подбали і про них, пропонуючи встановити необхідні додатки за допомогою браузера.

Для цього буде потрібно набрати в адресному рядку вказане посилання — content: //com.android.htmlfileprovider/sdcard/ІмяФайла.apk, в якій слід лише підставити назву необхідного apk файлу. Далі установка пройде автоматично.

Установка за допомогою спеціальних програм

Сучасна реальність хороша тим, що не заганяє користувача Андроїд в «глухий кут». Можливостей для закачування на карту пам’яті бажаних ігор або інших важливих додатків предостатньо, тому приводу відчувати «моральну» ущербність точно не буде. Встановити додатки на Андроїд можна, застосовуючи два оригінальних способу. Перший полягає у використанні Play Market, а другий — Goolge Play.

Play Market

Play Market є програмою, розробленою спеціально для Андроїд. Цю програму навіть не потрібно інсталювати, оскільки вона спочатку завантажено.

Порядок дій абсолютно не складний. Спочатку запускають Play Market, після чого здійснюють пошук, полегшуючи його відвідуванням тематичних розділів. Пропозицій на Play Market багато, а тому не слід завантажувати на SD (карту пам’яті) перше-ліпше. Досвідчені користувачі стверджують, що можна виявити багато однакових за своєю суттю програм, але відрізняються якісними характеристиками. Поруч з ними завжди можна відшукати відгуки, ознайомившись з якими простіше зрозуміти, чи варто закачувати саме цією програмою.

Пошук утиліт в Play Market

Якщо проігнорувати таке побажання, на SD-карту пам’яті може бути закачано небажане програмне забезпечення, внаслідок чого приємне очікування може завершитися величезним розчаруванням. Якщо ж бажане ПО супроводжується позитивними відгуками, слід зробити установку, підтвердивши пропозицію про завантаження. Файл автоматично буде закачано на SD-карту пам’яті, після чого також автоматично буде проведена його інсталяція. В результаті залишиться тільки запустити встановлену гру, офісну програму, інше ПО і насолоджуватися їх роботою.

Goolge Play

Щоб скористатися можливістю здійснювати закачування і установку програмного забезпечення за допомогою Goolge Play, попередньо слід створити на ньому аккаунт, прив’язаний саме до цього Андроїд.

Вибір браузера для роботи на Android

На гаджет слід запустити браузер, увійти в обліковий запис і приступити до пошуку потрібної програми. Здійснювати пошук можна, переміщаючись зі сторінки на сторінку, а можна скористатися зручним каталогом, переходячи в інтересуемий розділи за тематикою.

На Goolge Play біля кожної пропозиції також можна відшукати відгуки. В цьому випадку ознайомитися з ними теж буде незайвим. Утвердившись в правильності вибору програми, слід погодитися з установкою. Пропозиція про встановлення з’являється два рази. Перший раз в загальному списку, а другий раз після прочитання додаткової інформації про встановлюється додатку.

Установка програм за допомогою Goolge Play

Подальша установка проходить автоматично, користувачеві залишається насолоджуватися такою швидкою закачуванням і коректної роботою встановлених програм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector