Як встановити Android P (і відкотитися назад у разі проблем)

Android P Developer Preview

Компанія Google випустила Android P Developer Preview 1. Це рання версія Android 9.0 (швидше за все, саме такий номер отримає Android P), і вона недоступна по Wi-Fi в рамках програми бета-тестування Android. Встановити її можна на смартфони Pixel першого і другого поколінь за допомогою файлу прошивки, який викладений на сайті Google.

Інструкція по установці Android P Developer Preview

Зайдіть в системні параметри пристрою і активуйте доступ до налаштувань розробника. Для цього перейдіть в розділ «Про телефоні» і натискайте на номер збірки до тих пір, поки не побачите повідомлення про активацію цих налаштувань. Зайдіть в розділ налаштувань «для розробників» і дозвольте налагодження через USB. Активуйте тумблер опції «заводська розблокування» (пристрій зажадає ввести пароль). Підключіть пристрій кабелем до комп’ютера і натисніть ОК, коли вас запитають, чи можна дозволити налагодження.

Android P

Встановіть ADB Installer з сайту XDA-Dev, встановіть adb і fastboot. Розблокуйте завантажувач. Для цього вимкніть пристрій, а потім увімкніть, затиснувши кнопку включення і кнопку зниження гучності. Підключіть смартфон до комп’ютера кабелем. Відкрийте провідник, перейдіть до папки adb в корені диска, натисніть «Файл» і «Відкрити командний рядок як адміністратор». Виконайте команди fastboot і fastboot flashing unlock. На смартфоні підтвердіть розблокування завантажувача натисканням на кнопку харчування.

Скачайте прошивку з Android P для вашого пристрою з сайту Google. Розпакуйте її в папку ADB. Запустіть команду fastboot devices і fastboot flash bootloader [bootloader file] .img, де [bootloader file] — ім’я файлу з розширенням img з завантаженої прошивки. По завершенні установки прошивки виконайте команду fastboot reboot-bootloader, а потім команду fastboot flash radio [radio file] .img, яка встановить необхідне програмне забезпечення для роботи модулів стільникового зв’язків. Тепер можна переходити до установки Android P — для цього запустіть команду fastboot -w update [image file] .zip. Зачекайте кілька хвилин, поки встановиться прошивка, а потім (за бажанням) заблокуйте завантажувач командою fastboot flashing lock. Ваше пристрій перезавантажиться і ввімкнеться. Перший запуск Android P займе набагато більше часу, ніж наступні. Зайдіть в свій аккаунт і виконайте свій пристрій. Наступні оновлення Android P будуть поширюватися по Wi-Fi, їх установка буде проводитися автоматично.

Відкотитися до Android Oreo можна точно за такою ж інструкції — встановивши файл з прошивкою вручну. Образи прошивок викладені на сайті Google.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector