Як швидко і легко замовити таксі за допомогою «Аліси»

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? Ñ ​​?? нÐ'ÐμÐºÑ ?? + Ð ° Ð »Ð¸Ñ ?? Ð °

Розробники «Яндекса» оновили можливості голосової помічниці «Аліси», додавши їй нову функцію — виклик таксі. Зробити це можна у всіх регіонах, де працює сервіс «Яндекс.Таксі».

Для замовлення машини досить надиктувати повідомлення, і сказати, куди потрібно їхати — «Аліса» відповість і відкриє додаток таксі, де вже буде заповнено поле «Куди». Помічник автоматично визначить місце перебування користувача і вкаже його при складанні маршруту в якості відправної точки.

До «Алісі» можна звертатися по-різному: «виклич таксі», «замов таксі», «поїхали на таксі». Їй можна назвати конкретні адреси або назви місць: наприклад, Макдональдс, музей, кінотеатр. Також помічник може викликати таксі додому або на роботу: в перший раз вона уточнить адресу, а потім запам’ятає і буде автоматично вказувати його в додатку «Яндекс.Таксі».

аліса

Найближчим часом «Аліса» навчиться уточнювати, за яким тарифом користувач хоче виїхати, розповіли розробники. Зараз це та різні бажання і коментарі потрібно самостійно вказувати в додатку «Таксі».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector