Як встановити Adobe Flash Player в Ubuntu

Adobe Flash раніше вважалася незамінною програмою. Вона обов’язково входила до переліку, який умілий користувач Linux або Windows тримав в голові завжди — адже без цієї програми було важко уявити перебування в інтернеті. Кількість створених продуктів «на базі» тільки сприяло її популярності. Зараз ажіотаж навколо технологій помітно зменшився, але установка Flash Player Ubuntu робить ще функциональней, а в Windows додає новий цінний формат даних.

Установка Adobe Flash Player

В Ubuntu можна встановити Adobe Flash Player.

Що являє собою Флеш Плеєр?

Точніше буде сказати, що Едоуб Флеш — це не програма, а ціла мультимедійна платформа. Її активно підтримує компанія Adobe, широко відома за своїми графічним продуктам. Встановити Adobe Flash Player можна для використання в мультимедійних презентаціях, веб-розробки, банерах, а також при програванні медіа.

Використання флеш плеєра

Флеш можуть програвати багато програм. Але установка Флеш Плеера на Убунту дуже виправдана, тому що він містить в собі засоби розробки, а також дозволяє працювати з різною графікою. Стандартним розширенням для файлів є «swf» (простий формат для веб).

Напевно ви пам’ятаєте, як популярні були в минулому мультфільми і невеликі гри в форматі «swf». Так, ще кілька років тому вони здавалися відмінним способом скрасити нудьгу, хоча і споживали немислиму кількість апаратних потужностей. Але технології розвиваються, і віртуалізатор Macromedia все більше поступається місцем новим продуктам.

інсталяція плеєра

Установка на Ubuntu Linux

Потрібна вам технологія більше не вдосконалюється для операційної системи Лінукс. Тепер установка Flash Player останньої версії на цю ОС неможлива. Використовувати останні версії платформи можна через браузер Google Chrome. Також ви можете «дістати» плагін з Chromium, але стабільність його роботи буде під питанням. Тому маючи встановлений Хром, застосовувати технологію розумніше. Для початку ми розглянемо альтернативне рішення того, як встановити Flash Player на Ubuntu.

  1. Запустіть Менеджер додатків з панелі завдань.
  2. Виберіть «Правка» — «Джерела» і додайте новий джерело в першій вкладці — настройка «Додатки, захищені авторським правом або іншими законами». В Ubuntu оновити Flash Player можна аналогічно. джерела додатків
  3. Зачекайте, поки актуальні джерела даних будуть оновлені. Після цього перейдіть в Магазин (Менеджер програм).
  4. Знайдіть в Магазині додатків флеш плеєр для ОС Убунту «Pepper Flash Player». Це аналогічний рішенням від Adobe програвач. Pepper Flash Player
  5. Встановіть його. Це актуальна, постійно оновлюється програма, яку варто встановлювати.

Якщо ж ви хочете знати, як встановити Adobe Flash Player на Ubuntu, поступайте таким чином.

Установка плеєра вручну

Для початку вам потрібно перейти на офіційну сторінку програми. Знайдіть в розділі «Установка» файл з форматом «.tar.gz» і завантажте його. Зауважте, що поки йде установка Adobe Flash Player, Ubuntu не дозволяє здійснювати інших дій. Вам буде потрібно розпакувати вміст архіву туди, де знаходяться плагіни браузерів. За допомогою команди Терміналу:

sudo tar xvzf install_flash_player_11_linux.i386.tar.gz -C / usr / lib / mozilla / plugins
sudo rm -r / usr / lib / mozilla / plugins / usr

Це дозволить встановити Флеш Плеєр для Убунту, після чого піде його настройка.

Якщо ви захочете видалити встановлений плагін, виконайте команду:

sudo rm /usr/lib/mozilla/plugins/libflashplayer.so

Це подіє для встановленого вручну плагіна.

висновки

У цьому матеріалі ми детально розглянули, як встановити Флеш Плеєр на Убунту — як стандартний, так і хороший альтернативний. Обидва рішення здатні прекрасно задовольнити потреби в перегляді контенту в мережі. Сподіваємося, ви будете задоволені використанням цієї мультимедійної платформи.

Залишайте свої коментарі та питання під статтею, діліться думками та пропозиціями! Будемо раді бачити вас знову на нашому сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector