Як включити ВХ в КС ГО через консоль

Counter-Strike — це гра мільйонів. У неї грають роками, борючись із супротивниками на публічних серверах, продумуючи тактики і стратегії, з’єднуючись в різні групи і клани. У таких епічних протистояннях високо цінуються різні способи і прийоми, що дозволяють взяти вгору над своїми ворогами. Одним з таких прийомів, що працює на призначених для користувача серверах, є так званий «ВолХак» — можливість бачити супротивника через стіни. Зазначений хак дозволяє отримати величезні переваги перед ворогами, зробивши свою гру набагато ефективніше. Як же його задіяти? Давайте розберемося, як включити режим ВХ в грі КС ГО через консоль, і які команди нам для цього знадобляться.

Що таке ВХ в Counter-Strike?

ВолХак (або «WallHack») — це скрипт від розробника CS: GO компанії «Hidden Path Entertainment». Даний скрипт дозволяє бачити крізь стіну фрейми (каркаси) інших бійців в грі. Скрипт має офіційний характер, і вбудований в функціонал гри розробниками для їх внутрішніх завдань. За його використання відсутня одіозний VAC-бан.

WallHack в КС ГО

Режим WallHack в КС ГО

Використання даного скрипта через консоль CS: GO заборонено на офіційних серверах матчмейкінга та інших публічних хостах. Ви можете використовувати його для власного оффлайн-сервера, де ви граєте з ботами або друзями.

Також існує неофіційний варіант «ВолХака», який можна активувати за допомогою різних хакінгових програм. Використання такого варіанту заборонено на будь-яких серверах, тому за його активацію ви можете отримати бан від Стим. В добавок такі хакінговие програми здатні заразити ваш ПК різними вірусами, тому їх застосування не виправдано.

Читайте також: Як знизити Пінг в КС ГО.

Як включити ВолХак в КС ГО через консоль

Для того щоб активувати WallHack в Counter-Strike, виконайте наступне:

  1. Створіть стандартну гру з ботами, вибравши будь-яку карту в КС ГО на ваш розсуд;
  2. Відкрийте консоль (кнопка «Е» або «~»), наберіть наступну команду: sv_cheats 1 після чого натисніть Enter. Дана команда активує можливість використання читів від розробника;
  3. Далі введіть команду: r_drawothermodels 2
  4. Натисніть введення. Режим ВолХак буде активований.

Якщо ви не знаєте, як включити консоль розробника (після натискання на кнопку «Е» нічого не відбувається), тоді перейдіть в «Допомога та установки», потім «Параметри гри». Там знайдіть опцію «Включити консоль розробника», і поставте її значення на «Так».

консоль розробника

При необхідності активуйте консоль розробника

Це може бути корисним: Чи не запускається Resident Evil 2 Remake.

Що за команда r_drawothermodels?

Команда r_drawothermodels (від «render draw models» або «моделі рендеринга») відповідає за включення або відключення відображення моделей гравців у вигляді фреймів (каркасів). Такі фрейми можна бачити крізь стіни, що дозволяє істотно полегшити ігровий процес в Counter-Strike.

Вже згадана команда має три основні значення — r_drawothermodels 0, 1 або 2.

За замовчуванням виставлений параметр 1 (стандартний геймплей). Використання параметра 2 дозволяє задіяти WallHack і бачити супротивника крізь стіни. За що відповідає параметр 0 розробники не повідомляють, ви можете спробувати активувати його самостійно.

команда r_drawothermodels

Введення команди r_drawothermodels 2 в консолі

Мінуси режиму WallHack

Після того, як ми розібрали, як через консоль розробника можна активувати WallHack в КС ГО, розглянемо також недоліки зазначеного режиму. Вони зводяться приблизно до наступного:

  • Якщо ваші опоненти виходять з вашого поля зору, то вони пропадають. Зазвичай це актуально для великих карт, де є достатньо місця для маневру. Однак при наближенні ворогів ви зможете їх побачити і оперативно відреагувати;
  • При наявності диму на ігровий локації ваші супротивники не підсвічуються. Це заважає огляду і не дозволяє їх побачити.

Проте, плюси ВолХака в CS: GO значно переважують мінуси. І якщо ви створили власний сервер, і запросили на нього своїх друзів, то чому б не використати WallHack, зробивши вашу гру яскравіше і цікавіше?

Це цікаво: Як пограти Sea of ​​Thieves на ПК.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, як активувати режим ВХ в популярній грі КС ГО через консоль розробника, і який набір команд нам в це допоможе. При цьому пам’ятайте, що задіяння режиму ВолХак виправдано тільки на власних оффлайн серверах, де ви граєте з ботами і вашими друзями. На публічних геймінгових майданчиках даний hack працювати не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector