Як включити і вимкнути перекладач в Скайпі (Skype Translator)

перекладач Skype

З кожним днем ​​все більше людей користуються месенджером Skype для спілкування. Завдяки вдосконаленню програми в ній з’являються нові функції і опції. Наявність автоматичного перекладу під час розмови набагато спрощує спілкування між абонентами, якщо вони розмовляють різними мовами. Зараз ми детально розповімо про те, як користуватися перекладачем в утиліті.

Огляд функції Skype Translator (перекладач)

Програма влаштована так, що чим більше людей її використовують, тим розумніша вона стає з часом. Після кожного сеансу використання перекладача, софт розпізнає більше слів і мов. Програма проводить порівняння аудіо з мільйонами звуків, і виправляє помилки розмовного тексту. Протоколи автоматичного навчання підготовки та розпізнавання мови Skype Translator і система автоматичного перекладу Bing складають основу роботи ПО.

Статистика помилок додатки знизилася завдяки появі сучасних нейронних мереж для розпізнавання мови. Дана технологія не нова, зате дієва.

Процес роботи перекладача в Скайп складний. Для початку утиліта повинна розуміти про що говорять люди. Після цього програму потрібно визначити сенс сказаної мови і передати його за допомогою іншої мови. І наостанок перекладач повинен відтворити мова вголос так, щоб носію мови все було зрозуміло.

Якщо якийсь з цих умов не буде виконано, то переклад може вийти неякісним.

Налаштування перекладача в Skype

Розпізнавання програмою того, що говорять люди звичайно ж відрізняється від людської мови. Програма не проаналізує інтонацію або двозначність яку він виголосив фрази. Так само якість перекладу буде залежати від сторонніх звуків. Якщо в приміщенні буде шумно, то переклад вийде спотвореним і не точним. На якість також впливає апаратура. Якщо мікрофон не якісний, то і якість перекладеного тексту буде низька.

Ускладнює роботу автоматичного перекладача ще той факт, що люди можуть розмовляти з акцентом.

Враховуйте, що якщо в перекладача за замовчуванням встановлений англійську мову, то при розмові на німецькому зі співрозмовником може вийти комічний переклад.

Після завершення дзвінка, можна буде скачати голосової транскрипт в форматі HTML-файлу.

Як дозволити або заборонити автопереводов для конкретного співрозмовника

Перед тим, як почати використовувати автоматичний перекладач, для початку переконайтеся, що на комп’ютері встановлена ​​остання версія Скайп.

Налаштування перекладача в Skype

Щоб включити автоперевод потрібно виконати такі дії:

  1. виберіть потрібний контакт;
  2. натисніть на значок глобуса, що розташований в правому верхньому куті панелі спілкування, і активізуйте функцію;
  3. після цього виберіть мову якою розмовляє обраний абонент, і далі з випав списку виберіть мову перекладу для обміну повідомленнями або розмови.

Щоб відключити автоперевод виберіть потрібного абонента, і зробіть зворотні дії, натисніть на значок глобуса, і відключіть функцію.

Основна функція автоматичного перекладача в Скайп — це полегшити спілкування між людьми. Особливо це допоможе під час ділових переговорів. При простому спілкуванні з друзями це також дуже допоможе, і тепер мовний бар’єр не буде заважати дружбі і спілкуванню.

За рекомендацією команди Скайп під час розмови краще використовувати навушники, так сторонні звуки не заважатимуть. Також під час розмови намагайтеся вимовляти всі фрази чітко і ясно. Це потрібно робити для того, щоб програма могла здійснити правильний переклад.

Тепер ви знаєте все що потрібно для експлуатації автоматичного перекладача, і зможете з легкістю їм користуватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector