Як включити або відключити режим планшета на Windows 10

Що вийшла в 2015 році 10 версія Windows порадувала користувачів нової цікавою функцією Continuum, яка для російськомовної аудиторії носить назву «режим планшета». У цій статті ми розповімо вам, що це за функція, ніж вона зручна і для яких комп’ютерів використовується, а також як її увімкнути й вимкнути.

Налаштування режиму планшета

Як перевести комп’ютер в режим планшета?

Режим планшета в Windows 10 — що це таке?

Windows 10 забезпечила нас двома варіантами відображення: десктопних і планшетним. Якщо з першим все ясно — це звичайний вид нашої звичної ОС, то з другим слід познайомитися ближче. Планшетний режим значно підвищує зручність використання операційної системи Віндовс на пристроях, оснащених і сенсорним введенням, і клавіатурою — так званих «трансформерів».

Взагалі при зміні конфігурації ноутбука-трансформера вмикати або вимикати режими планшета відбувається автоматично. Варто нам від’єднати клавіатуру, як система розуміє, що пора перемикатися, ми повертаємо клавіатуру на місце — і Continuum відключається. Дуже зручно! Але в деяких ситуаціях або для окремих видів пристроїв необхідно знати, як проробляти цю процедуру вручну. Наприклад, коли хочеться тимчасово видалити Continuum на планшетника, що не оснащених клавіатурою.

режим планшета

Як включити режим планшета?

1 спосіб

 • Заходимо в Параметри, вибираємо Система.
 • У лівому стовпчику меню знаходимо назву потрібної функції, а в поле праворуч — перемикач. З його допомогою можна як прибрати режим планшета, так і включити назад.

Тут же налаштовується, що буде запускатися при вході в систему: Continuum, звичайний робочий стіл або те, що використовувалося в останній раз перед вимиканням ноутбука.

Налаштування правил запуску

Перехід в Continuum може здійснюватися наступними способами: автоматично, тобто без будь-якої участі користувача, автоматично, але з підтвердженням, тільки вручну. Ви просто відзначаєте в настройках той спосіб, який зручний вам.

2 спосіб

 • Відкриваємо Центр повідомлень.
 • Кількома Режим планшета.

Запуск через Центр

Цей спосіб з’явився пізніше першого, так як багато користувачів скаржилися, що ручний перехід занадто довгий і незручний. Розробники помістили кнопку для переходу в панель швидких дій Центру повідомлень. Щоб налаштувати цей швидкий спосіб, пройдіть наступним шляхом:

 • параметри;
 • система;
 • Відомості та дії;
 • Виберіть швидкі дії.

Як вимкнути?

Щоб вийти з Continuum, потрібно виконати ті ж дії, що і для його підключення: або пройти через Центр повідомлень, або через Параметри. Все дуже просто — користуйтеся цією функцією з задоволенням, в міру необхідності прибираючи її або повертаючи назад.

Корисні поради

 1. Перше, що ми зауважимо, змінивши десктоп на Continuum, це зміна меню Пуск. Воно автоматично переводиться в повноекранний вид. В панелі задач більше не видно кнопки додатків, а також окремі елементи області повідомлень. Кнопки тепер поділяються великими порожніми полями, значить, потрапляти по них пальцем стає простіше. При всьому цьому меню Пуск залишається активним робочим столом, а його інтерфейс часто порівнюють з iPad. змінений інтерфейс
 2. Запускаються розгортаються на весь екран, а ось заголовки віконець так просто не побачити — для їх перегляду потрібно підвести до них курсор.
 3. Якщо якийсь додаток вам більше не потрібно, ви просто тягнете його вниз і відпускаєте — воно закривається.
 4. Для зручності перемикання між додатками передбачена кнопка «Назад», розташована в панелі завдань. З цією ж метою зручно користуватися Виставою завдань.

Якщо ви хочете використовувати одночасно два додатки, застосуєте функцію прикріплення. Її суть полягає в тому, що ви перенесли вікно одного з додатків до правої або лівої кордоні дисплея. Воно там залишається, а ви тим часом вибираєте друге. Дуже зручно: перед вами знаходяться два вікна, розмір яких можна змінювати в разі потреби.

Тепер ми знаємо, як включити і як відключити режим планшета Windows 10 на ноутбуці або планшеті, вміємо ним користуватися і знаємо про його переваги. Будемо раді вашим коментарям на цю тему!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector