Як виправити помилку в uTorrent: чи не змонтований попередній тому

Торрент (BitTorrent) — це протокол передачі даних в інтернеті. На відміну від звичних FTP і HTTP прийом даних йде по шматках з різних комп’ютерів, включених в мережу torrent. Завдяки цьому досягається набагато більш висока швидкість завантаження.

Виправлення помилок торрента

У програмі uTorrent можуть виникати помилки при скачуванні файлів.

Для організації процесу існує сервер (торрент-трекер) і спеціальна програма (клієнт). Вони здійснюють пошук частин викачуваного файлу і збір його воєдино на комп’ютері користувача. На трекері зберігаються файли torrent, невеликі за розміром, які містять дані для торрент-клієнта. Завантаживши його і відкривши в програмі, ви починаєте закачувати дані собі на диск, але і одночасно лунає викачане іншим користувачам.

uTorrent

uTorrent — це найбільш популярна в Росії програма по завантаженню файлів torrent. Додаток безкоштовне, але є версії з щорічною оплатою. Це Ad-free і Pro. У першому випадку ви платите просто за відсутність реклами в додатку. У другому — за наявність додаткових функцій, таких як потокове відтворення відео, конвертація, перевірка на віруси, преміум-підтримка.

uTorrent розроблений для Windows, Mac, Linux і Android. Існує хибна думка, що, використовуючи торрент-мережу, ви порушуєте закон. Насправді і самі torrent-додатки, і трекери абсолютно легальні. Але ось контент, що передається через них, може бути захищений авторськими правами. Завантажуючи і передаючи його через інтернет, ви порушуєте закон.

програма uTorrent

Помилка завантаження і її виправлення

Буває так, що ви запустили скачаний torrent-файл, почалася успішне завантаження, але мій клієнт виділяє рядок закачування червоним і видає помилку «Не змонтований попередній тому». В англійській версії додатків torrent вона виглядає як Volume not Mounted error. Зупинка і перезапуск торрента ні до чого не приводять.

УВАГА. Том — це, іншими словами, логічний диск. Існує фізичний носій, вінчестер, або зовнішній жорсткий диск. А він вже може бути розділений на декілька розділів. Такий розділ і називають те. Тобто Torrent не може знайти місце, в яке почав зберігати контент.

Помилка «Не змонтований попередній тому» може виникнути з наступних причин:

  1. В якості місця завантаження ви вибрали знімний диск. А потім його витягли. І навіть якщо ви знову підключили, але вже в іншій USB-порт, то система призначила йому іншу букву, що і викликало помилку торрента.
  2. Ви поміняли букву розділу вінчестера, тобто змінили назву місця призначення, і torrent-клієнт більше не бачить шляху, по якому потрібно зберігати вміст.

Відповідно до описаними причинами, виправити помилку «Не змонтований попередній тому» в uTorrent можна наступним чином:

Якщо ви почали завантаження на флешку або знімний диск і потім їх витягли з комп’ютера, поставте на місце в той же USB-порт. Потім в uTorrent запустіть завантаження заново (натисніть «плей»). Якщо ви не пам’ятаєте, в який порт вставляли знімний носій, і попередній пункт не дав результату, то:

  • Зайдіть в програму.
  • Поставте завантаження на паузу.
  • Клацніть правою кнопкою миші по завантаженню, яка видає помилку, і викличте контекстне меню. Контекстне меню
  • Виберіть пункт «Додатково», «Завантажити в».
  • Вкажіть шлях для закачування. шлях
  • Запустіть закачування. старт

Визначте нове місце призначення. Краще виберіть папку на вінчестері і збережіть файли туди. А після вже перенесете на знімний носій. Так ви гарантуєте собі, що помилка «Не змонтований попередній тому» більше не повториться.

ПОРАДА. Якщо ви скачували нема на знімний носій, але поміняли тому на жорсткому диску, то або поверніть йому колишню назву через спеціальну програму, або, що простіше і не призведе до втрати даних, скористайтеся другим пунктом цієї інструкції.

Пам’ятайте, що якщо ви міняєте місце завантаження (другий пункт інструкції), то весь вміст файлу torrent закачуватиметься заново. Якщо ж у вас вийде продовжити (тобто перший пункт), то просто будуть докачаєте відсутні частини.

Таким чином, можна виправити помилку в uTorrent «Не змонтований попередній тому» двома способами в залежності від причини її причини. Рекомендується в налаштуваннях uTorrent прописати шлях збереження за замовчуванням на жорсткий диск або запит місця збереження при відкритті нового торрента. Вибирайте папки на внутрішньому диску, щоб уникнути помилок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector