Як виправити помилку api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

При спробі відкрити якусь програму: відеоредактор, месенджер, текстовий процесор і т. П., Може з’явитися повідомлення про відсутність «api-ms-win-crt» (іноді пишеться з закінченням «runtime-l1-1-0.dll» ). Причому неважливо, чи було це ПО компонентом Windows, або ви встановили його окремо.

Як виправити помилку api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

Методи виправлення помилки api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.

Причини появи помилки

Якщо ви побачили подібне повідомлення, це не обов’язково означає реальне відсутність файлу api-ms-win-crt-runtime — скоріше, можна запідозрити, що програма просто не змогла з ним зв’язатися. Якщо говорити простою мовою, то шуканий .dll є фрагментом динамічної бібліотеки, тобто, такого набору служб, яким може скористатися будь-яка програма, щоб підключитися до графічного адаптера, пам’яті, дисків та інших необхідних ресурсів ПК. Якби подібної системи не було, в кожен пакет ПО довелося б додавати різні компоненти управління для зв’язку з ОС. Зрозуміло, якщо софт звернувся до бібліотеки, а вона не відповіла, запуск неможливий.

Причинами появи помилки відсутнього додатки можуть бути:

  • раптове і некоректне відключення комп’ютера (висмикнули з розетки, вимкнулося світло і т. п.);
  • вірус, що заразив систему;
  • порушення структури записів або збій у функціонуванні реєстру Віндовс;
  • помилки вінчестера або його механічне пошкодження (при падінні, ударі, перегрів);
  • dll застарів;
  • якась програма модернізувала або знищила файл;
 • запускається програма була встановлена ​​неправильно і не може взаємодіяти з бібліотекою.

Помилка api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

методи виправлення

Спробуємо кілька способів виправлення ситуації, що виникла з «api-ms-win-crt» (із закінченням «runtime-l1-1-0.dll»):

 1. Коригування реєстру Віндовс. Скачайте якусь програму, здатну впливати на реєстр (CCleaner або Uninstall Tool) і перевірте, чи все в порядку. Зазвичай дані утиліти швидко виявляють і усувають неполадки.
 2. Перевірка на віруси. Запустіть глибоку перевірку всіх файлів, по можливості — в безпечному режимі. Якщо немає повної версії антивіруса, скачайте на флешку портативну утиліту, наприклад, «Доктор Веб». доктор Веб
 3. Пошук пошкоджених системних файлів. Натисніть Win (кнопочка з логотипом Windows) + R. З’явиться віконце з написом «Виконати», куди потрібно вписати «cmd» і натиснути Enter. У новому вікні пишемо «sfc / scannow». Таким чином, ви почнете перевірку і виправлення системних файлів.
 4. Перевстановлення програми. Спробуйте також видалити і знову інсталювати не запустити програму — цілком ймовірно, що в минулий раз стався якийсь збій, і тепер вона не в змозі зв’язатися з бібліотекою. Найкраще деінсталювати за допомогою Uninstall Tool, так як це додаток чистить всю інформацію про утиліту і дозволяє встановити її з чистого аркуша, ніби вперше. Головне — відразу після видалення перезавантажити комп’ютер. Видалення програм через Uninstall Tool
 5. Установка компонентів бібліотеки. Видаліть Microsoft Visual C ++ (деінсталюється в розділі «Видалення програм»), а потім скачайте новий пакет з сайту розробника і встановіть його — це набір бібліотек для Віндовс, і якщо api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0. dll кудись подівся, то тепер він відновиться.
 6. Оновлення файлу. Перевірте «Центр оновлень Windows». Якщо цікавить нас dll застарів, ви напевно знайдете його в списку під ім’ям «KB2999226». Його можна завантажити і окремо з сайту Microsoft.
 7. Відновлення ОС. Згадайте, в який час програма запускалася нормально. У пошуку Віндовс напишіть «Відновлення» і клікніть з’явився значок. Запустіть відновлення системи, вказавши дату та час, щоб повернутися до стану, коли все працювало справно. Відновлення системи
 8. Реєстрація файлу. Цей спосіб підійде, якщо ви абсолютно переконані тому, що проблемний dll відсутня. Скачайте його окремо з сайту Майкрософт і додайте в папку «C / Windows / System32» (для 64-х розрядної версії також копіюємо його в «C / Windows / SysWOW64»). Далі відкриваємо вікно «Виконати», через нього викликаємо «Командний рядок», як описано вище, і вбиваємо туди «regsvr32 / u api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll». Натисніть Enter і трохи почекайте.

Дієвість цих методів перевіряється шляхом послідовного виконання кожного пункту. Виявили і ізолювали віруси — перезавантажте ПК і спробуйте відкрити програму, яка не відповідала. Якщо ситуація не змінилася, переходите до наступної ради.

Відновлення системи і реєстрація файлу не випадково описані останніми — це крайні заходи, до яких доцільно вдатися, тільки коли ніщо не допомогло. Якщо всі способи виявилися марними або поєднуються з іншими помилками, доведеться ставити іншу ОС (не зайвою також буде перевірка фізичного стану вінчестера).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector