Як виправити помилку android.process.acore

Операційна система Android від компанії Google є найпопулярнішою і поширенішою в усьому світі. Зрозуміло, у неї є свої достоїнства і недоліки. Одним вона подобається, іншим — ні.

Помилка android.process.acore

Android — це хоч і надійна система, але і в ній досить різних багів і помилок

Як і в будь-яких інших операційних системах, в Андроїд іноді трапляються помилки, що перешкоджають роботі з пристроєм. На щастя, більшість таких несправностей можна швидко вирішити самостійно. У цій статті докладно розглянемо, як виправити помилку android.process.acore. Давайте розбиратися. Поїхали!

Перш ніж робити які-небудь дії, потрібно розібратися, в чому корінь проблеми? Існує ряд причин, які викликають появу помилки android.process.acore на пристрої:

  • одна з системних програм вимкнена, що перешкоджає нормальній роботі ОС;
  • на вашому смартфоні є декілька утиліт, які виконують однакові функції, що призводить до конфлікту при синхронізації з контактами, календарями і іншим;
  • зі смартфона були видалені файли системи.

Способи вирішення цієї помилки є як прості, добре зрозумілі початківцям користувачам, так і досить складні, з якими розберуться тільки досвідчені користувачі.

Помилка android.process.acore

Найбільш часто помилка android.process.acore з’являється під час роботи з контактами, а саме при збереженні, видаленні або зміні контакту. Щоб позбутися від помилки, перейдіть в розділ «Налаштування» або «Сховище контактів» (в залежності від марки пристрою назви можуть змінюватися) і виберіть пункт «Стерти дані». Так, всі контакти з телефонної книги будуть загублені, але зате ви зможете повноцінно користуватися смартфоном. Зверніть увагу, що, якщо ви синхронізувалися раніше з Google-аккаунтом, то ви зможете відновити всі контакти звідти.

Також вся справа може бути в виключених додатках, зокрема, сховищах календаря. В цьому випадку виправити помилку можна наступним чином. Зайдіть в Настройки / Додатки і відкрийте Додаткове меню. Там знайдіть пункт «Скинути настройки» і натисніть на нього. Зверніть увагу, що такий спосіб дозволяє зберегти всі дані на пристрої.

Деяким користувачам допомогло вилучення утиліт, які оптимізують Wi-Fi-з’єднання. Так що обов’язково майте це на увазі.

Якщо згадані вище способи не допомогли виправити ситуацію в кращу сторону, то доведеться скористатися не найприємнішим, але надійним методом — скинути до заводських налаштувань. В цьому випадку ви втратите всі дані, що зберігаються на смартфоні, але зате гарантовано позбудетеся від набридливої ​​помилки.

Помилка android.process.acore

Тепер розглянемо більш складні підходи до вирішення цієї проблеми, розраховані на більш досвідчених користувачів. Суть цього способу полягає в редагуванні файлу системи. Будьте обережні, оскільки незначна помилка може спричинити за собою серйозні збої в роботі системи.

Знайдіть файл «others» з розширенням «.xml», який лежить в папці «csc», яка, в свою чергу, знаходиться в розділі «system». Там знаходиться рядок:

TRUE

У ній необхідно замінити «TRUE» на «false». Уважно все перевіривши, можна виходити з файлу і насолоджуватися повноцінно працюють смартфоном.

Також причиною подібної несправності може бути невдала чистка системних утиліт, яка привела до втрати важливих для роботи ОС файлів. В цьому випадку доведеться знаходити і завантажувати в Інтернеті ті файли, які були видалені. Ще можете спробувати активувати процес «logsProvider 2.0.d» за допомогою «Titanium backup», якщо цей процес був вимкнений. Зверніть увагу, що ці два способи варто застосовувати тим користувачам, які отримували root-права на своїх смартфонах.

Якщо жоден із способів не допоміг позбутися помилки, то доведеться виконати так званий hard reset, що призведе до повного видалення всіх файлів і даних з пристрою. У разі, якщо навіть це не допоможе, перепрошити свій смартфон, тоді проблема точно піде.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо сталася помилка android.process.acore. Як бачите, шляхи вирішення існують різні, все залежить від характеру несправності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector