Як виправити помилку активації Windows з кодом виключення 0xC004F035

вступ

Історично склалося, що операційна система Windows є найбільш популярною практично у всьому світі, і Росія і інші російськомовні країни не виключення. Це було викликано тим, що операційка від компанії Apple не поширюється окремо від їхніх комп’ютерів, а коштують вони дуже дорого, в той час як безкоштовна Linux має певні обмеження. Проте Windows теж коштує грошей і для її роботи необхідна активація, інакше максимум через місяць деякі функції стануть недоступними. Звітний ключик активації можна отримати при покупці комп’ютера або ноутбука з встановленою системою, придбавши його на сайті компанії Microsoft або ж купивши диск з Windows в магазині електроніки. Але оскільки в нашій країні комп’ютерне піратство досягає небувалих масштабів, користувачів, які готові платити за програмний продукт зовсім небагато, здебільшого це корпоративні користувачі. Тому народні умільці розробляють все нові способи злому операційної системи і активації, найпопулярнішим і легким є за допомогою локального KMS-сервера, що встановлюється на комп’ютер користувача.

Помилка активації Windows 0xc004f035

Якщо спроби активувати ОС закінчилися невдачею — ми підкажемо рішення

Проте activation error 0xC004F035 може бути у кожного, від неї не застрахований ніхто, навіть власники ліцензії. Справа в тому, що існує кілька способів активації Windows, які мають ряд обмежень і недоліків, і не у всіх випадках є можливість скористатися найпростішим з них. У цій статті ми розберемо докладніше про різницю між способами активації, як виявити, з якої причини виникає помилка активації Windows, а також як від неї позбутися.

Коротко про різницю способів активації

Отже, ви придбали комп’ютер або ноутбук і вирішили скористатися ліцензійною копією операційної системи Windows. Які бувають види ключів і способів активації?

 1. OEM (Original Equipment Manufacturer) — використовується виробниками комп’ютерної техніки. З таким видом ключів ви стикаєтеся при покупці нового ноутбука або комп’ютера в магазині електроніки. На корпусі або якомусь іншому місці ви побачите наклейку або листочок з інформацією про технічні характеристики пристрою, його серійним номером, а також ліцензійним ключем Windows. У більшості випадків вам не потрібно додатково активувати свою Windows, так як за вас це зробив ще виробник в заводських умовах. З основних переваг можна назвати простоту використання, а також відносно невисоку вартість продукту. Головним недоліком є ​​те, що ключ прив’язаний до конкретного пристрою і залозу. Тобто, якщо ви надумаєте змінити ноутбук або замінити якийсь компонент на комп’ютері, ви вже не зможете скористатися цим же ключем і вам доведеться придбати вже новий.

  Стікери з OEM-кодом активації

  Пошукайте таку наклейку на зворотному боці пристрою

 2. MAK (Multiple Activation Keys) — Напевно найкращий варіант придбання ліцензійного ключа Windows. Поширюється як у вигляді диска з операційною системою, які можна придбати в роздрібних мережах, так і завантажувального образу, які можна скачати з сайту розробника — компанії Microsoft. Які ключі коштують дорожче, але вони не прив’язані до конкретного пристрою. По суті, вони є довічними, адже їх можна використовувати навіть після переустановлення Windows зміна робочого пристрою. Ви можете активувати цей вид ключів як за допомогою стандартного меню активації Windows які можна знайти в налаштуваннях вашого комп’ютера або ноутбука, або виконати телефонну активацію, подзвонив на спеціальний номер і слідуючи всім інструкціям автоматичного меню. Якщо вам потрібно встановити ключ для активації великої кількості комп’ютерів, Скористайтеся KMS-сервером.
 3. KMS (Key Management Service) — Вид активації в основному для корпоративних користувачів. Адміністратор комп’ютерної мережі встановлюється спеціальний сервер, за допомогою якого відбувається активація кожної окремо взятої копії Windows. Для того щоб ним скористатися, вам не потрібно нікуди дзвонити, вам навіть не потрібно наявність активного інтернет-з’єднання. Подібним способом активується велика частина неліцензійних копій операційної системи, завдяки простоті і зручності для більшості користувачів. Саме при використанні KMS-сервера активація буває помилкова з кодом 0xC004F035.

Як визначити причину виникнення помилки

Найбільш простим способом визначити причину, чому з’являється помилка Activation error при використанні KMS, є спеціальна утиліта, розроблена компанією Microsoft. Вона називається MGADiag і завантажити її можна з офіційного сайту за цим посиланням.

 1. Завантаживши утиліту, в провіднику клікніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

  MGADiag запуск від імені адміністратора

  Викличте контекстне меню, натиснувши правою кнопкою миші по ярлику MGADiag

 2. Тоді з’явиться вікно підтвердіть запуск, натиснув кнопку Continue.
 3. Після того як ви побачите віконце з кількома вкладками, натисніть Licencing — Copy.
 4. Створіть новий текстовий документ за допомогою програми Блокнот і вставте скопійоване інформацію за допомогою комбінації клавіш Ctrl + V.
 5. Знайдіть рядок, що містить текст OEM Activation Data.
 6. Якщо трохи нижче ви побачите такий текст:

  OEM Activation 2.0 Data->
  BIOS valid for OA 2.0: no, invalid SLIC table
  Windows marker version: N / A

  або

  Windows Marker not present
  OEM Activation 2.0 Data->
  BIOS valid for OA 2.0: Yes, but no Windows Marker
  Windows marker version: N / A

то проблема полягає в тому, що на вашому комп’ютері встановлена ​​версія BIOS, через яку активація операційної системи за допомогою KMS-сервера є хибною.

Можливі варіанти виходу з ситуації

В такому випадку у вас є як мінімум два варіанти: оновити версію BIOS або скористатися активацією за допомогою MAK-ключів.

Спосіб 1. Оновлення BIOS

Найбільш просто вирішити це питання можуть власники ноутбуків. Вам достатньо на офіційному сайті підтримки вашого виробника завантажити останню версію BIOS, сумісну з вашою версією Windows. Власникам же стаціонарних комп’ютерів необхідно дізнатися виробника і модель своєї материнської плати, і вже потім качати нову версію BIOS. У 99,9% випадках розробники випускають спеціальну утиліту для відновлення BIOS з меню Windows, тому вам не потрібно ніяких спеціальних знань.

BIOS Update

Оновлення BIOS можна провести в налаштуваннях цього ПО

Спосіб 2. Активація за допомогою MAK-ключа

Може таке статися, що модель материнської плати комп’ютера або ноутбука є застарілою і новішу версію BIOS знайти просто неможливо. В такому випадку єдиним виходом стане активація за допомогою MAK-ключа, так як за допомогою KMS вона є хибною. Для цього ви можете скористатися вбудованими можливостями Windows, щоб активувати її або через інтернет, або в телефонному режимі.

 1. Придбайте ліцензійний ключ Windows зручним для вас способом.
 2. Щоб перейти в меню вибору режиму активації, послідовно натисніть:
  Windows 10 — Пуск — Параметри — Оновлення та безпека — Активація.
  Windows 8 і 8.1 — навести курсор на правий край екрана — Налаштування — Змінити параметри комп’ютера — Активація Windows.
  Windows 7 і Vista — Пуск — клік правою кнопкою миші — Комп’ютер — Властивості — Активувати Windows зараз.
  Windows XP — Пуск — Всі програми — Стандартні — Службові — Активувати Windows.
 1. Виберіть функцію «Активувати» для активації системи через інтернет, і дотримуйтесь вказівок системи.
 2. Якщо ж з якихось причин цей спосіб є неприйнятним для вас, виберіть «Активація по телефону».
 3. Вам буде запропоновано вибрати найближче до вас розташування, після чого система видасть вам номер телефону, за яким ви будете проводити подальшу активацію, а також код інсталяції.
 4. Зателефонуйте на нього і, після того як робот почне перерахувати можливі варіанти активації, натисніть 1. Коли у вас запитають, на скількох комп’ютерах потрібно активувати систему, також натисніть 1.
 5. Далі вам потрібно буде ввести код інсталяції та, якщо він правильний, робот продиктує вам 8 блоків по 6 цифр.
 6. Уважно запишіть їх, після чого надрукувати у відповідних полях.
 7. Активуйте Windows, натиснув кнопку «Далі».

висновок

У цій статті ми з’ясували, що найбільш простим способом позбутися від activation error 0xC004F035 є оновлення BIOS на вашому комп’ютері. Якщо ж він настільки древній, що оновити BIOS неможливо, то пора задуматися про покупку нового або оновленні деяких компонентів. Якщо ж фінансове становище не дозволяє здійснити такі істотні зміни, скористайтеся версією Windows, яку можна активувати без використання KMS-сервера. Або ж перейти на Linux, активувати який не потрібно взагалі, так як він абсолютно безкоштовний.

Дякуємо за увагу. Чекаємо ваших коментарів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector