Як виправити помилку +1603 при установці Skype

Skype — популярна програма для спілкування, що супроводжується унікальними можливостями, які привертають увагу клієнтів. Використовуючи Скайп, вдається не тільки поспілкуватися зі співрозмовником в голосовому форматі, а й підтримувати бажаний діалог, супроводжуючи його відеотрансляцій співрозмовників. Скайп дозволяє пересилати документи, фотографії, файли будь-яких форматів, а також забезпечує користувачів можливостями грати в улюблені ігри.

Як усунути помилку +1603

Що необхідно зробити, щоб виправити помилку 1603 при установці Skype.

З огляду на такі можливості програми Skype, зовсім не дивно, що з кожним роком кількісний склад явних прихильників активно розширюється. Однак користувачів може спіткати розчарування, коли в процесі установки Скайпу або поновлення програми на екрані раптово з’являється повідомлення, з якого стає зрозуміло, що процес інсталяції припиняється у зв’язку з тим, що виникла помилка 1603.

Що це за помилка, як її виправити, як запобігти появі — такі питання турбують багатьох користувачів, внаслідок цього вони починають активно шукати відповіді на них. Ми допоможемо вам розібратися в тому, що собою являє помилка 1603, як все-таки при її появі продовжити установку Скайпу.

Інструкція щодо усунення помилки

Не слід бути самовпевненим і вважати, що така проблема стосується тільки тих, хто вперше намагається встановити Скайп. Насправді така помилка може виникати і в тих випадках, коли Skype благополучно був встановлений раніше і вже ви, як користувач, зуміли оцінити якість його функціонування. На жаль, при черговому запуску програми на екрані і в цих випадках може з’явитися повідомлення про помилку.

Повідомлення про помилку

Помилка 1603 здатна нашкодити роботі не тільки Skype, але і іншим програмам, а також безпосередньо операційній системі. Унаслідок цього Windows може припинити роботу, також ОС може піддатися тривалого зависання. Досвідченим користувачам не доводиться дивуватися, коли навіть при установці Windows виникає такий збій.

Причини виникнення збою

Якщо розібратися в причинах, що провокують такий збій, згодом вдасться запобігти виникненню помилки при черговій установці операційної системи або будь-якої іншої програми. Як поширеною причини виступає некоректна установка Skype, яка найчастіше переривається самим користувачем, не дочекавшись її логічного завершення. Також послужити приводом може сам завантажувальний файл, який спочатку серйозно пошкоджений.

Досить часто Windows видає повідомлення про помилку, якщо установка або видалення Скайпу супроводжувалося діями, котрі спровокували пошкодження реєстру. Іноді на комп’ютер користувачі встановлюють програми, які конфліктують один з одним. Може трапитися і так, що якась програма вступить в такий конфлікт зі Скайпом, навмисно видаляючи частину його файлів, без яких, безумовно, Skype працювати просто не зможе.

ПОРАДА. І ще в якості причини може виступати вірусне втручання, яке завжди орієнтоване на пошкодження багатьох програм, встановлених на комп’ютері.

Алгоритм усунення проблеми

Володіючи інформацією, що послужило приводом для виникнення проблеми, виправити ситуацію, усунути небажані наслідки стає простіше. Спочатку спробуйте відновити всі записи реєстру. Звичайно, якщо ви шукаєте, як усунути проблему, пов’язану з помилкою 1603, ви навряд чи можете себе зарахувати до лав справжніх комп’ютерних професіоналів. Відповідно, ми вам не радимо виправляти реєстр в ручному режимі. Будь знак, поставлений не в тому місці, де потрібно, здатний спровокувати ще більші проблеми.

З огляду на такі рекомендації, найкраще вдатися до допомоги додаткового програмного забезпечення. Зокрема, є хороша програма WinThruster, яка легко виявить проблему, і сама її усуне. Якщо у вас є підозри, що на вашому комп’ютері з’явилися небажані «гості», тоді рекомендуємо вам оновити вірусні бази встановленої на вашому ПК антивірусне програмне забезпечення, а потім просканувати повністю комп’ютер. Такі дії дозволяють розпрощатися з вірусами і забезпечити коректну роботу операційної системи.

програма WinThruster

Спровокувати помилку, код якої 1603, може надмірне засмічення дисків. Очистити їх від накопичених за тривалий період тимчасових файлів вдається, якщо скористатися спеціальною утилітою «Очищення диска».

Запустити зазначену утиліту нескладно, достатньо клікнути по значку «Пуск», перейти на параметр «Всі програми», потім знайти рядок «Стандартні», клікнути по ній, змушуючи розкритися додатковому підменю, а потім перейти на рядок «Службові». Тільки після розкриття чергового підміню ви зможете легко виявити утиліту «Очищення диска». Очистити диски від тимчасових файлів допомагають і деякі програми, які можна заздалегідь завантажити і проинсталлировать на ПК.

Утиліта «Очищення диска»

Іноді провокувати проблему можуть застарілі драйвера. На жаль, візуально визначити, який саме драйвер провокує помилку, неможливо, тому доводиться оновлювати всі драйвера. Щоб не втомлювати себе, досвідчені користувачі рекомендують встановити спеціальне програмне забезпечення, яке самостійно не тільки розбереться в тому, які драйвера потребують оновлення, а й самостійно виконають всі необхідні дії. Зокрема, однією з таких «геніальних» програм є DriverDoc.

оновлення драйверів

Якщо ви впевнені, що ще кілька днів тому у вас все працювало на комп’ютері чудово, але після вчинення вами якихось дій стала виникати помилка, код якої 1603, рекомендуємо повернути колишню працездатність операційної системи, скориставшись утилітою «Відновлення системи». Ця утиліта знаходиться там же, де і утиліта «Очищення диска», шлях до якої ми вже вам вказали.

Якщо всі ці кроки не привели до позитивного результату, рекомендуємо вам деінсталювати Скайп, а потім його повторно встановити. Тільки процес видалення здійснити правильно. Спочатку клікніть по значку «Пуск», перейдіть в «Панель управління», потім знайдіть рядок «Програми та засоби», клікніть по ній і після завантаження нового вікна знайдіть Скайп.

видалення програми

Клацніть по цьому рядку, коли вона виділиться блакитним кольором, натисніть на кнопку «Видалити». Процес деінсталяції запуститься, вам залишається дочекатися його повного завершення. Після цього здійсніть повторну установку програми. Такі нескладні дії допоможуть вам уникнути проблем, встановити Скайп і згодом насолоджуватися спілкуванням зі своїми колегами і друзями.

Отже, помилка 1603 може бути спровокована різними причинами, але, незважаючи на це, знайти шляхи вирішення цієї проблеми, скориставшись нашими рекомендаціями, буде під силу навіть недосвідченому користувачу ПК. Не бійтеся вирішувати самостійно комп’ютерні проблеми, потрібно тільки неухильно слідувати запропонованому алгоритму дій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector