Як виправити помилку 0xc0000906 під час запуску програми

Поява збоїв в роботі системи і сторонніх програм, як правило, супроводжується відповідним повідомленням, що вказує користувачу на неполадку. Кожній помилці присвоюється певний код, який розшифровує вірогідне джерело проблеми. При цьому набір цифр і букв, як і супутнє короткий опис, не надто інформативні і не можуть сказати пересічному користувачеві нічого зрозумілого про причини виникнення неполадки. Нерідке явище на комп’ютерах під управлінням Windows 10, 8 і 7 — помилка з кодом 0xc0000906, що виникає при запуску додатків або ігор. Оскільки з ходу в точності визначити природу збою неможливо, у користувачів немає розуміння, як виправити ситуацію. Так, проблема вирішується декількома способами в залежності від причини її появи, тому позбутися помилки можна шляхом з’ясування провокуючого фактора і його усунення з застосуванням різних методів, один з яких обов’язково подіє.

Як виправити помилку 0xc0000906 під час запуску програми

Усунення помилки 0xc0000906 під час запуску програми.

Що за помилка 0xc0000906

Збій при запуску файлів з розширенням «.exe», що належать різним додаткам, найчастіше характерний при відсутності або пошкодженні елементів бібліотек, необхідних для пуску. Переважно проблема виникає у випадку з софтом, скачаним з неофіційних ресурсів мережі. Неліцензійні програми зламуються із застосуванням кодування, що дозволяє відкрити програму для вільного доступу. При цьому зміни файлів для обходу ліцензії можуть бути розцінені антивірусом, встановленим на комп’ютері, як потенційна загроза, в результаті чого захисне ПЗ з метою безпеки блокує потенційного шкідника, замикаючи в карантин, або зовсім самостійно видаляє без відома користувача. Це може статися як на етапі інсталяції, так і після установки.

Насправді програма не обов’язково завдає шкоди системі (хоча і такий варіант не виключений), а іноді проблема з запуском стосується і звичайного софта, який не належить до «піратському» і спочатку розповсюджуваного по мережі безкоштовно. Це пов’язано з тим, що помилка при запуску програми з кодом 0xc0000906 в основному є наслідком браку серед програмних компонентів файлів динамічних бібліотек DLL, які можуть бути видалені будь-яким чином надмірно пильним антивірусом, брандмауером або іншим софтом, в тому числі і шкідливим. Крім того, проблема може бути викликана і іншими причинами, наприклад, пошкодженням системних файлів або некоректною роботою антивірусного ПО.

Що за помилка 0xc0000906

Як виправити помилку 0xc0000906

Незважаючи на те, що частіше неполадку провокує надмірна опіка антивіруса, можливі також проблеми з пуском «екзешник» через діяльності вірусу на комп’ютері, що пожирає, а також, що ушкоджує файли, так що не зайвим буде просканувати систему на предмет виявлення і знешкодження шкідливих програм. Крім основного антивіруса для цієї мети краще використовувати сторонній софт, установка якого не викликає конфлікт з наявними на комп’ютері захисним ПЗ. Одна з кращих лікуючих утиліт — Dr. Web CureIt, вона ефективна і доступна користувачам безкоштовно і скачати інструмент можна з офіційного сайту розробника. Помилка 0xc0000906 при запуску гри або іншої програми виправляється просто, але зажадає трохи часу на проведення робіт. Перед усуненням збою рекомендується почистити комп’ютер, для таких завдань ефективна утиліта CCleaner, але можна застосувати і інший софт.

вимкніть антивірус

Оскільки захисний софт є першим підозрюваним у разі появи помилки 0xc0000906, з цього і почнемо розглядати, як виправити становище. В зайвої підозрілості і упередженості до файлів програм, особливо ріпаку ігор, помічені багато антивіруси, в їх числі також відомий Avast, популярний серед користувачів настільних комп’ютерів. Для виправлення проблеми, що перешкоджає запуску додатка, слід тимчасово відключити встановлений сторонній захисний софт і перевірити, чи зникла помилка. При відсутності такої і нормальному пуску «екзешного» файлу потрібно внести програму в список виключень антивіруса, щоб виключити появу помилки в подальшому. Якщо на вашому комп’ютері сторонньої захисту від вірусів немає, усуваємо проблему тимчасовим відключенням Захисника Windows і повторити дії. Спосіб ефективний, але коли причина не в антивірусі, він не спрацьовує.

вимкніть антивірус

перевстановлення додатка

Якщо попередні дії не мали успіху, тоді можна спробувати відключити захист, деінсталювати програму і в той час як антивірусне ПЗ буде неактивно, повторно поставити необхідний софт. Не виключено, що антивірус або штатний брандмауер жорстоко розправилися з елементами гри ще в ході установки. Якщо «екзешник» запустився, то папку з грою (або програмою) потрібно додати до переліку винятків антивіруса, ну а якщо ні, і помилка запуску додатка 0xc0000906 знову турбує, потрібно перевстановити софт. До того ж цього разу краще використовувати інший ріпак. Для коректної установки важливо виконати правильне видалення програми, що передбачає такі дії:

  • Скануємо дистрибутив на віруси;
  • Переходимо до Панелі управління і в розділі «Програми та засоби» видаляємо гру або додаток (опція викликається клацанням правої кнопки миші на об’єкті);
  • Після цього перевіряємо, чи не залишилися в системі «хвости». Залишкові елементи міститися в папці C: \ Users \ ім’я користувача \ AppData;
  • Перезавантажуємося, потім відключаємо антивірус і захисник ОС, ставимо гру або інший необхідний софт.

Виконайте перевірку цілісності системних файлів

Ще однією з можливих причин появи проблеми є пошкодження елементів системи Windows 10, 8 або 7, що могло статися внаслідок роботи шкідливих програм або банального поновлення компонентів операційки. Для вирішення питання застосовується перевірка системи за допомогою запуску самодіагностики і виправлення неполадок. Як виправити помилку 0xc0000906 при запуску гри або програми:

  • Запускаємо консоль «Виконати» будь-яким зручним способом (наприклад, клавішами Win + R) з правами адміністратора;
  • У командному рядку задаємо команду sfc / scannow і чекаємо завершення процесу, підсумок перевірки ви побачите на екрані;
  • Перезавантажуємося, після чого файли повернуться на свої місця, і система буде працювати коректно.

Виконайте перевірку цілісності системних файлів

Запуск відновлення підтримується також з меню панелі керування та при виборі потрібного режиму при запуску Windows.

ВАЖЛИВО. Процес сканування можна переривати, оскільки такі дії можуть зашкодити системі.

Помилка запуску додатків під кодом 0xc0000906 може бути спровокована різними чинниками, але найбільш поширений варіант блокування файлів антивірусним ПЗ або вбудованим Захисником. Якщо об’єкт не має цифрового підпису, він може бути видалений програмою в автоматичному режимі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector