Як виправити помилки Xinput1_3.dll

Для чого це файл потрібен?

Шановні читачі, сьогодні ми з вами дізнаємося про те, що це за помилка, коли xinput1_3.dll відсутня і як її виправити. Попередимо, що зробити це дуже легко, і ви цілком впораєтеся самі. Тому не варто панікувати і обдзвонювати всі сервісні центри в місті і говорити про поломку вашого комп’ютера або ноутбука.

Активне інтернет підключення

Вам знадобиться безперервне підключення до інтернету

Як встановити?

Отже, у вас відсутній xinput1_3.dll і ви не знаєте, як встановити його. У вас є два шляхи вирішення цієї проблеми. Рекомендується скористатися першим способом, який не тільки усуне цю неполадку, а й вирішить наступні: для запуску ігор і програм потрібно не тільки цей файл, а й інші, які також є частиною бібліотеки.

  1. Як можна було здогадатися, проаналізувавши отриману інформацію, ми з вами перевстановити компонент Microsoft DirectX за допомогою веб-установника, який можна завантажити з офіційного сайту компанії microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?displaylang=ruid=35. Установча програма автоматично завантажить останню версію саме для вашої операційної системи. Зверніть увагу, що після інсталяції може знадобитися перезавантаження вашого пристрою. Тому, якщо ви працювали в Microsoft Office Word, наприклад, то обов’язково збережете редагований файл, так як ви можете його втратити.
  2. Якщо з якихось причин попередній спосіб не допоміг (дуже малоймовірно) або не підходить вам за окремими міркувань, то ви можете встановити окремо файл xinputdll в папку системи. Якщо ви використовуєте 32-бітну версію операційної системи Windows, то файл потрібно буде помістити в папку system32, яка розташовується на локальному диску, куди встановлена ​​ваша ОС, в папці Windows. За замовчуванням система стоїть на локальному диску C. Тоді шлях розташування вашого файлу буде наступний: C: Windows / system32. Для користувачів ж 64-бітової версії ОС замість system32 служитиме папка SysWOW64.

Файл xinput1_3.dll в папці ОС

Знайдіть в system32 потрібний файл

Раніше згадувалося, що перший спосіб рекомендується використовувати, як основний засіб у вирішенні цієї помилки, тепер розберемо чому. Наприклад, в Windows 10 встановлено пакет DirectX12, який не передбачає наявність старих компонентів бібліотеки. А деякі ігри вимагають його наявності. Тоді вам краще завантажити не просто окремий файл, як в другому способі, а встановити всі відсутні компоненти бібліотеки за допомогою офіційного веб-установника. Це допоможе уникнути інших проблем, коли буде відсутня будь-якої іншої компонент середовища DirectX.

Веб установник Direct

Офіційний веб установник допоможе встановити відсутні компоненти бібліотеки

висновок

Друзі, сьогодні ми з вами дізналися про рішення проблем з файлом xinput1_3.dll. Виявилося, що потрібно всього лише встановити оновити бібліотеку DirectX за допомогою веб-установника або завантажити сам файл окремо в папку системи. Сподіваємося, що у вас вийшло виправити неполадки і не залишилося ніяких питань. Поділіться в коментарях методом, який допоміг саме вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector