Як виправити помилки в стім при обміні

Обмін в Steam — одна з ключових особливостей сервісу, завдяки якій можна збути зайві предмети зі свого інвентарю і придбати нові. Але трапляється так, що обмінюватися з користувачами не виходить з незрозумілих причин: Стим видає номера помилок, і невідомо, як їх виправити і чи варто взагалі це робити. Розберемо частина з них.

Як виправити помилки в стім при обміні

№15

Помилка 15 при обміні в стім — наслідок порушення вашим товаришем одного з найсерйозніших правил ігрового співтовариства. Вона означає, що у користувача, з яким ви вирішили помінятися предметами, VAC на цю гру.

VAС (Valve Anti-Cheat) — багатьом, напевно, вже зрозуміло, чому обмін не вдасться. «ВАК» — система, яка ставиться на деякі ігрові сервери. Вона розпізнає чітерскіх ПО на комп’ютері користувача і, якщо виявляє такі програми, відразу ж банить його. Після цього отримати разбана, швидше за все, вже не вдасться. Способів обходу цієї помилки немає: вам доведеться відкласти непотрібний Лут з інвентарю до зустрічі з більш чесним геймером.

інші причини

Крім цієї причини, 15-ю помилку на деяких джерелах мотивують переповненим або прихованим інвентарем або застарілої trade-посиланням. Такі обставини також буде незайвим перевірити. Подивіться, чи все в порядку з вашої посиланням, якщо ви намагаєтеся зробити обмін через неї.

Як може бути переповнений інвентар? Дійсно, в цілому в стім можна тримати необмежену кількість предметів. Однак для кожної гри існує певний ліміт: 1000 одиниць. Якщо їх набралося вже рівно стільки, далі змінюватися речами не вийде.

№11 і 16

Це дві взаємозалежні неполадки. Вони виникають в тих випадках, коли ви намагаєтеся в одну операцію зробити великий трейд. В Steam величезна кількість користувачів, багато з яких в цей момент можуть чимось обмінюватися. Плюс сервіс обробляє відправку кожної речі окремо. Через це обмін може затягнуться.

Помилка 11 в Steam

Помилка 11 в Steam

Помилка 16 зазвичай висвічується при початку операції, яка затягується через великої кількості предметів. Далі, з’являється номер 11. Він означає, що трейд вже в процесі. Вихід наступний:

 • почекайте якийсь час, можливо, варто спробувати змінитися заново;
 • зробите кілька трейдів меншого розміру, щоб полегшити цю операцію для серверів Стіма.

№ 25

Помилка 25 часто виникає з вини самого сервісу. З’являтися вона може не тільки при обміні, а й при вході в гру. Однак буває і так, що щось не в порядку з вашими даними або даними гри. Що варто зробити?

 1. Перевірте статус Steam на цьому веб-сайті: steamstat.us. Там буде вказано, чи проводяться зараз будь-які роботи, може бути, онлайн-версія програми не функціонує не тільки у вас, але і у інших гравців.

  Steam Services Status

  Steam Services Status

 2. Перезапустіть Стим.
 3. Перевірте кеш гри. Зробити це можна, клікнувши правою кнопкою миші на гру в бібліотеці і вибравши розділ «Властивості».
 4. Переконайтеся, що у вас менше однієї тисячі предметів в інвентарі для тієї гри, лутом якої ви хочете обмінюватися.

№ 26

Помилка 26 може свідчити про різні неполадки. Ось як Steam її коментує: «Access has been revoked (used for revoked guest passes)». Доступ був анульований, причому на невизначений час. Можливі причини:

 • той же VAC-бан — треба запитати у геймера, чи не заблоковано він;
 • лаги Стіма, неполадки в роботі самого сервісу.

VAC-бан в Steam

VAC-бан в Steam

У другому випадку спробуйте провести трейд заново. Якщо не виходить, перезайдіть або почекайте якийсь час. Можливо, помилка зникне сама по собі. Якщо ж вона хронічно виникає при спробі обміну з певним гравцем, значить, швидше за все, він забанили.

№ 102, 105, 118

Прибрати ці помилки буде не так-то просто. Всі вони повідомляють про те, що Steam не може підключитися до сервера. Проблеми можуть бути різними.

 1. Неполадки в роботі інтернету. Розберіться в налаштуваннях підключення. Важливими параметрами є проксі-сервер і налаштування DNS — для останніх можна спробувати виставити 8.8.8.8 і 8.8.4.4. Якщо проблеми виникають не лише з стім, але і з іншими онлайн-сервісами, велика ймовірність, що помилки з’явилися через проблеми з підключенням до мережі.
 2. Вірусне ПО. Віруси можуть також блокувати з’єднання з інтернетом. Виконайте перевірку свого ПК на шкідливе ПЗ. Знову ж таки, якщо таке трапляється, страждає не тільки ігровий сервіс, а й інші програми, що використовують мережу.
 3. Неполадки в роботі Стіма. У цьому випадку варто спробувати перезавантажити програму і сам комп’ютер. У крайніх випадках доведеться встановлювати заново додаток. Як це зробити без втрати ігор, читайте в іншій статті на нашому ресурсі.

загальні рекомендації

Підведемо підсумок. Помилок може бути величезна кількість і під різними номерами. Для всіх не пропишеш окрему інструкцію. Тому ось приблизний алгоритм дій для усунення неполадок з обміном.

 1. Перевірте, скільки предметів у вас вже є в інвентарі для конкретної гри: їх повинно бути менше тисячі.
 2. Дізнайтесь, чи не забанили чи ваш товариш по трейд, а також чи не варто у вас самих VAC-бан на одній з використовуваних Стиму програм.
 3. Перевірте кеш гри, в разі необхідності його можна спробувати очистити. Однак спочатку переконайтеся, що ви не втратите таким чином ніяких важливих ігрових даних.

  Перевірити цілісність файлів гри в Steam

  «Перевірити цілісність файлів гри» в Steam

 4. Почекайте якийсь час і потім знову спробуйте ще раз трейда.
 5. Перезавантажте Steam і ПК.
 6. Перевірте підключення до інтернету, проксі-сервер і DNS, а також сам комп’ютер на віруси.
 7. Якщо нічого не допомагає, переустановите сервіс.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector