Як знайти друга в стім

Кожен любитель комп’ютерних ігор знає, що таке спільна або кооперативна гра, адже такий режим — один з найбільш цікавих і захоплюючих. І багато хто погодиться, що приємно бачити великий список друзів, з якими завжди можна розділити гру.

Пошук одного в Steam-клієнта

Але у деяких користувачів виникають труднощі у вирішенні питання про те, як знайти друга в стім, ці труднощі можуть бути пов’язані з відсутністю інформації про гравця або з банальним незнанням інтерфейсу Стим. От саме про це і піде мова.

Пошук користувача по нікнейм

Знаючи нікнейм, швидко знайти людину, яку ви хочете додати в друзі, не складе труднощів.

  1. Відкрийте «Steam-клієнт», авторизуйтесь і зверніть увагу на правий нижній кут, на розділ «Список друзів».
  2. У відкритому підрозділі натисніть на кнопку «+ Додати друга».
  3. Перед вами відкриється вікно з назвою «Пошук по спільноті», нижче виберіть «Користувач» (для звуження кількості варіантів пошукової видачі) і введіть відомий вам нік в рядку «Пошук».

    Пошук користувача по нікнейм в Steam

    Пошук користувача по нікнейм в Steam

  4. Залишиться тільки вибрати зі списку акаунтів шуканий і натиснути на кнопку «Додати в друзі».

Раніше в Steam-клієнта був доступний пошук за логіном, який дозволяв отримати меншу кількість можливих збігів, ніж при пошуку по нікнейм, але, на жаль, зараз таку функцію скасували і всі спроби провести будь-які розшуку за логіном вже недоступні.

Пошук користувача в Steam по постігровой інформації

Цей спосіб ґрунтується на один важливий чинник: потрібно, щоб ви і користувач, якого плануєте додати в друзі, вже грали раніше разом.

Для перегляду цієї інформації, зайдіть в «Steam-клієнт», відкрийте свій профіль і натисніть на розділ «Друзі».

І перейдіть на третю вкладку під назвою «Нещодавно грали разом», в цьому розділі ви зможете ознайомитися з останніми зіграними вами іграми і тут же будуть знаходитися можливі потенційні друзі.

Залишиться тільки зайти в профіль обраного користувача і відправити заявку в друзі.

Додавання в друзі в Steam

Додавання в друзі в Steam

Пошук в соціальній мережі

Цей варіант не зовсім відноситься до інтерфейсу Steam, але якщо вам відомі будь-які особисті дані людини, це може бути прізвище, ім’я, місто проживання, спільні групи за інтересами, то, можливо, вийде знайти друга в соціальній мережі і вже там обмінятися посиланнями на профіль в стім і додати один одного в друзі. Не самий малоймовірний варіант з усіх, так як в соціальних мережах можна знайти практично будь-кого.

Рішення можливих труднощів в пошуку

Один з найбільш часто зустрічаються питань: «Чому я не можу знайти друга в Стим?» І в більшості випадків виною всьому помилка під вводиться, замість никнейма користувача вказується логін, який він міг надати раніше або вказати помилково, а вище вже згадувалося, що пошук за логіном недоступний.

Ситуація друга: «За результатами пошуку по нікнейм були знайдені не ті гравці, а точної відповідності Стим не знайшов». У цьому випадку не варто скидати з рахунків некоректну видачу результатів пошукового запиту в самій системі.

В якості вирішення спробуйте скористатися google.com або будь-яким іншим пошукачем і вказати в пошуковому рядку платформу Стим + нік аккаунта одного.

Ситуація третя: «Ми не можемо зайти в профіль один одного по посиланню». У такій ситуації велика ймовірність, що профілі просто приховані налаштуваннями приватності і саме тому посилання не працює за призначенням. Для виправлення ситуації просто відкрийте профіль в налаштуваннях.

І головне — пам’ятати, що зараз XXI століття і, навіть маючи мінімальні знання про людину, його можна буде знайти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector