Як використовувати Samsung Pay з будь-яким Android смартфоном

Samsung Gear S3 Samsung Pay

Навіть коли Android Pay буде офіційно запущений в Росії, а за чутками це повинно статися навесні 2017 року, для власників смартфонів під управлінням Android найбажанішим залишиться Samsung Pay. Причина проста — впроваджена фахівцями Samsung технологія Magnetic Secure Transmission (MST) дозволяє розраховуватися навіть в тих терміналах, де немає підтримки безконтактних платежів. Деякі смартфони Galaxy і годинник Gear S3 можуть створювати магнітне поле, яке імітує смугу банківської карти і передавати інформацію на застарілі термінали оплати. Інші смартфони і смарт-годинник цього не можуть, оскільки Samsung купила компанію-розробника MST і навряд чи буде ліцензувати цю технологію іншим виробникам.

Користувачам Android Pay після його запуску в Росії доведеться кожного разу перед оплатою переконуватися в тому, що термінал підтримує NFC, а користувачі Samsung Pay можуть платити годинами і смартфонами на кожному кроці. Чи потрібно говорити, що це серйозна конкурентна перевага? Втім, якщо користуватися Samsung Pay хочеться дуже сильно, а міняти смартфон з якихось причин зовсім не хочеться, вихід з положення все-таки є. Samsung сама вирішила цю проблему — власники будь-яких пристроїв під управлінням Android 4.4 і новіше можуть отримати всі переваги Samsung Pay, якщо куплять Gear S3 classic або Gear S3 frontier.

Samsung Gear S3

При запуску платіжного сервісу компанія зробила серйозну поступку і дозволила використовувати Samsung Pay на смарт-годинах, до якого б смартфону вони не були підключені. Єдиний виняток — iPhone, для якого в App Store доступно додаток-компаньйон Gear S3, але функція настройки Samsung Pay відсутня. Про причини цього можна лише гадати, але не виключено, що така ситуація склалася не з вини Samsung, а через вимоги Apple до публікації додатків. Якщо можливість підключення Gear S3 до iPhone ще можна зрозуміти (через функціональних обмежень вони програють Apple Watch), то підтримка конкуруючої платіжної системи в iOS-додатку — це явно перебір.

Отже, використовувати Samsung Pay на годиннику Gear S3 classic і Gear S3 frontier можуть власники будь-яких смартфонів під управлінням Android, якщо виконуються дві умови: операційна система пристрою не старше Android 4.4, а кількість оперативної пам’яті становить понад 1.5 ГБ.

Samsung Pay Gear S3

Як налаштувати Samsung Pay на Gear S3, підключених до будь-якого Android смартфону

1. Підключіть Gear S3 до смартфону
2. Відкрийте програму Samsung Gear
3. Перейдіть на вкладку «Налаштування» і виберіть пункт «Samsung Pay»
4. Якщо знадобиться, підтвердіть завантаження плагіна Samsung Pay
5. Створіть новий профіль або авторизуйтесь в Samsung Account
6. На екрані Samsung Pay натисніть на додавання карти, введіть інформацію про карту
7. Підтвердіть введені дані і введіть код перевірки від банку
8. Поставте приклад своєї розпису — це може знадобитися на касі при оплаті за допомогою технології MST
9. Зачекайте приблизно 5-10 хвилин до закінчення процесу верифікації карти
10. Якщо потрібно додати більше банківських карт — повторіть два останні кроки

Як використовувати Samsung Pay на Gear S3, підключених до будь-якого Android смартфону

1. Перед оплатою натисніть і тримайте кнопку «Назад», яка знаходиться близько двогодинний позначки, для запуску Samsung Pay
2. Якщо потрібно використовувати карту, відмінну від обраної за замовчуванням, свайпамі перейдіть до потрібної
3. Натисніть кнопку оплати в нижній частині екрана
4. Протягом 30 секунд піднесіть годинник до платіжного терміналу
5. Якщо сума транзакції більше 1000 рублів, підтвердіть операцію введенням PIN-коду банківської картки на терміналі

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector