Смартфон здатний вбити. Як убезпечити себе?

Трапляються, що смартфони вбивають своїх власників, причому не образний, а насправді — на смерть. Це дуже складні і примхливі пристрою, і багато людей забувають, що потрібно звертатися з ними обережно.

відволікання уваги

Смартфони не раз ставали причиною автомобільних аварій, в тому числі зі смертельними наслідками. Водії знають, що смартфони відволікають від водіння, а пішоходи в більшості своїй чомусь впевнені, що можна користуватися гаджетами на ходу, не звертаючи увагу на те, що відбувається. Це дуже небезпечно, не варто таким захоплюватися. Якщо ви ведете машину або переходите дорогу, заберіть смартфон.

смертельні Селфі

Смертельні Селфі — особливий різновид нещасних випадків. У спробі зробити ефектний знімок люди забираються в небезпечні місця (на даху, мости і т. П.), А далі відбувається щось страшне — наприклад, вони втрачають рівновагу і падають з великої висоти. Незвичайні фотографії не варті того, а якщо сильно хочеться покрасуватися перед друзями, освойте Photoshop.

удар блискавкою

блискавка

Смартфон — приймач високочастотних хвиль, який може приманювати до себе розряди блискавки. Особливо небезпечно користуватися ним під час грози на відкритій місцевості. Якщо ви перебуваєте на природі і раптом пішов дощ, краще вимкнути смартфон або хоча б перевести його в авіарежім, при якому відключаються модулі зв’язку. Так ризик потрапляння блискавки буде знижена.

Удар струмом

Приймати ванну зі смартфоном, особливо з’єднаним із зарядним пристроєм — невдала ідея. Відомі випадки, коли впав у воду смартфон приводив до ураження електричним струмом з летальним результатом. Здавалося б, 5-вольтний джерело живлення не може вбити, але потрібно мати на увазі, що деякі смартфони заряджаються від 9 або 12 вольт, а адаптер харчування може зламатися через коротке замикання і видати безпосередньо 220 вольт. Крім того, на деякі компоненти в смартфоні подається висока напруга, якого може бути досить для електричного шоку і зупинки серця. Якщо вам все ж закортіло позависать у ванні зі смартфоном, хоча б не заряджайте його в цей час або підключіть до портативної зарядці, яка не видає більше 5 вольт.

займання акумулятора

Samsung

Літій-іонні акумулятори можуть загорятися через нагрівання або пошкодження. Якщо в цей час смартфон знаходиться в кишені або лежить поруч з вами, ви можете отримати опік, але найгірше — якщо він займеться поки ви спите. У цьому випадку існує ризик отруїтися отруйними газами або згоріти в пожежі. Передбачити, загориться акумулятор чи ні, неможливо (хоча є відверто небезпечна продукція), можна лише дати загальні рекомендації: прагніть стежити за тим, щоб смартфон не нагрівався дуже сильно (наприклад, під час ігор), не кладіть його під подушку під час сну, а найголовніше — тримаєте вдома вогнегасник. Сподіваємося, що він не стане в нагоді, але якщо все ж виникне пожежа, а у вас його немає, ви пошкодуєте.

випромінювання

Деякі вчені і медики вважають, що випромінювання від смартфона може бути небезпечно для здоров’я і збільшувати ризик виникнення ракових пухлин. Навіть якщо таке випромінювання шкідливе, воно вб’є людину не відразу — необхідно дуже тривалий вплив на організм, поєднане з іншими факторами, наприклад, поганою екологією і ослабленим імунітетом. Намагайтеся не тримати смартфон у чутливих органів (наприклад, поруч з серцем в нагрудній кишені куртки або у паху), не тримайте телефон близько його впритул до вуха під час розмови, а під час тривалих бесід по можливості користуйтеся гучним зв’язком або гарнітурою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector