Як відстежувати тренування з Samsung Health

Відстеження фізичної активності може бути важким, особливо якщо у вас є неспокійний спосіб життя з обов’язком бути на регулярній основі. На щастя, Samsung Health тут допоможе вам увійти до рутинних вправ, залишивши вам менше речей, щоб пам’ятати, коли ви йдете про свій напружений день.

Раніше S Health, додаток для здоров’я брендів від Samsung став однією з найповніших додатків охорони здоров’я і тепер доступний для всіх телефонів Android. Він пропонує розширені функції, такі як індивідуальні завдання і моніторинг серцевого ритму, але його основна функція є ще більш важливою — як і будь-який хороший фітнес-додаток.

  • Встановити Samsung Health на будь-якому пристрої Android (Google Play Store)

Крок 1. Виберіть тренування

Щоб досягти вирізу, відкрийте програму Samsung Health, натисніть кнопку «Вправа», а потім виберіть тип вправи зі списку. Потім виберіть меню «Базове навчання», щоб вибрати спосіб запису.

Крок 2: Виберіть метод запису навчання

Існують три режими запису вправ: «Тривалість», ціль спалених калорій і «Базова підготовка». Мета часу змушує вас вправлятися в певний час при горінні спалених калорій. записати певну кількість калорій, показуючи час, базове навчання просто записує спалений час і спалені калорії.

Варто зазначити, що для різних видів діяльності доступні інші параметри налаштування. Наприклад, ходьба і їзда на велосипеді дозволяють встановити мету відстані, щоб побачити, як далеко ви йдете.

  • Не пропустіть: Як порахувати калорії Log Nutrition від Samsung Health

Пам’ятайте, що Samsung Health не слідує за повторенням, якщо виконуєте повторювані вправи, такі як сухарики або жим. Замість цього він записує лише тривалість тренування з спаленими калоріями. Проте, не забувайте завжди натискати «Пауза» між повторами, щоб більш точно записувати вашу діяльність.

Щоб зберегти акумулятор під час тренування, торкніться піктограми замка в нижньому правому куті, щоб відстежити прогрес на чорному екрані, зручному для OLED.

Крок 3: Зупиніть запис

Щоб зупинити запис у будь-який час під час тренування, натисніть кнопку «Пауза», а потім «Стоп». Потім додайте будь-які відповідні фотографії або примітки щодо навчання, а потім натисніть «Надіслати», щоб зберегти і поділитися своїми досягненнями, або «Готово», якщо ви хочете увійти до Samsung Health.

Крок 4. Видаліть збережену тренування

Якщо ви записали вправи, які, на вашу думку, є неточними, ви можете легко видалити її, натиснувши збережену тренування на плитку «Вправа» на головній сторінці Samsung Health, а потім виберіть «Видалити» на наступній сторінці. Натисніть «Видалити» ще раз, щоб підтвердити видалення.

Ця стаття була вироблена під час Android Як «Щорічне здоров’я Спеціальна пропозиція фітнес. Читайте все здоров’я.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector