Як Sideload додатки на Android 8.0 Oreo тепер, коли невідомі джерела зникли

Починаючи з версії Android 8.0 компанії Oreo, процес завантаження нових програм різко змінився.

У старі часи (Nougat або нижче) просто встановіть прапорець, і кожна програма на вашому телефоні може встановлювати інші програми.

Все змінилося в Android Oreo і Android P. Тепер ви повинні надати дозволи на встановлення програм на основі окремих додатків.

Переміщення з новими дозволами «Встановити невідомі програми»

Незважаючи на нові налаштування та нові дозволи, трохи легше переміщати програми для Android у форматі Oreo або новіші.

Просто натисніть «Налаштування» у підказці, потім увімкніть перемикач біля «Дозволити це джерело» на наступному екрані.

Недійсність дозволу

Якщо ви надаєте дозвіл додатку на встановлення невідомих програм, а тепер пошкодуєте про це рішення, його можна легко скасувати.

Для більшості телефонів перейдіть до Налаштування -> Програми та сповіщення, прокрутіть вниз і натисніть кнопку «Додатково», щоб розгорнути кілька інших параметрів меню.

Якщо ви використовуєте Samsung, все буде дещо іншим. Додатки, потім натисніть кнопку меню у верхньому правому куті і виберіть «Спеціальний доступ» звідси.

Якщо ви не можете знайти меню «Доступ до спеціальних програм» у будь-якому з перелічених вище місць, скористайтеся панеллю пошуку вгорі головної сторінки налаштувань, щоб знайти «Спеціальний доступ». «

Знайшовши меню, виберіть програму, для якої раніше ви отримали дозвіл.

Тепер, коли ви знаєте, як він працює в Android Oreo, ви можете помітити, що Google знову зосередився на безпеці в своїх останніх оновленнях Android.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector