Як картки? Розмістіть вкладку на вкладці з новою функцією Sneak Peek у Chrome на Android

Якщо ви коли-небудь дивилися на функцію Apple Peek і Pop на Safari і сказали: «Я хочу цього», Google має щось подібне. Нова прихована функція Chrome забезпечує аналогічну функціональність для Android, незважаючи на відсутність технології 3D Touch, і тому, що вона трохи надмірна і не так полірована, полегшує навігацію по мережі.

Нова функція «Sneak Peek» у Chrome працює точно так, як випливає з назви: вона дозволяє швидко переглядати посилання, не відкриваючи картку. Особливо при дослідженні теми «Sneak Peek» можна заощадити час, який зазвичай витрачається на посилання, які не мають необхідної інформації. На відміну від карт, які легко можуть перевантажити браузер будь-якого телефону, завдяки «Sneak Peek» ви можете «подивитися» на посилання, переглянути інформацію і закрити її через кілька секунд.

Крок 1. Встановіть Chrome Beta

На момент написання, Sneak Peek повільно впроваджує Chrome на Android. В даний час вона доступна лише в Chrome Beta або Chrome Canary, дві попередньо стабільні версії популярного веб-переглядача. Бета-версія Chrome набагато стабільніша, тому, якщо ви ще не маєте жодної з цих версій, рекомендуємо встановити цю версію, щоб спробувати Sneak Peek.

  • Посилання з магазину відтворення: бета-версія Chrome (безкоштовно)

Крок 2: Увімкніть Sneak Peek

Потім відкрийте Chrome Canary або Chrome Beta і введіть наступні слова в адресному рядку, потім натисніть «Перейти» або введіть.

chrome: // flags

Тут ви маєте доступ до прихованого меню налаштувань Chrome. Це меню містить багато експериментальних функцій, включаючи «Sneak Peek». У полі пошуку у верхньому лівому куті введіть «Sneak Peek». Це повинно принести один результат, що має назву «Ефемерна карта в панелі накладення». Виберіть меню нижче та виберіть «Увімкнено».

Випадаюче меню тепер має синій фон, і ви повинні побачити підказку в нижній частині екрана за допомогою кнопки «Перезапустити зараз». Виберіть цю кнопку, щоб перезапустити браузер і активувати цю функцію.

Крок 3. Спробуйте функцію

Тепер ви можете спробувати «Sneak Peek». Довге натискання будь-якої посилання в браузері, і з звичайними опціями ви побачите нову назву «Sneak peek». Вибравши «Sneaking», відкриється посилання в накладенні внизу сторінки. Можна провести пальцем вгору, щоб покрити 80% екрану, щоб ви могли нормально користуватися сайтом. Це включає вибір посилань на новому веб-сайті. Після того, як ви закінчите вивчення сторінки, можна провести пальцем вниз, щоб закрити накладання, або виберіть «X» у верхньому правому куті.

Фото Джона Найта / Android How

Якщо перше, що ви думали, було «схоже на Safari Peek і Pop», ви не будете самотніми. У певному сенсі, це легка версія, яка приносить якийсь обхідний шлях, оскільки більшість пристроїв Android не мають технології 3D Touch. Але якщо ми чесні, то реалізація страшна в порівнянні з Apple — принаймні на цих ранніх стадіях.

Перша проблема полягає в тому, що після довгого натискання посилання потрібно вибрати опцію з контекстного меню. У браузері Safari просто злегка торкніться посилання, щоб відкрити подібну сторінку попереднього перегляду, потім натисніть трохи складніше, щоб відкрити посилання у веб-переглядачі. Що викликає наступну проблему.

Однією з найбільших відмінностей є неможливість перемістити спливаючу сторінку на нову вкладку або відкрити посилання у повному браузері, якщо ви вирішите, що вам подобається те, що ви бачите. Якщо ви хочете відвідати сайт, потрібно закрити накладання, а потім знову натиснути посилання (або натиснути й вибрати «Відкрити в новій вкладці»).

Іншим обмеженням є неможливість переміщення в межах накладання. Накладання не можна повернути або переслати. Якщо ви оберете стрілку назад на навігаційній панелі, вона видалить накладання. У поточному стані важко зрозуміти, чому ви вибрали «Sneaking» з цього початкового контекстного меню, а не «Відкрити в новій вкладці».

Хоча ця функція має свої обмеження, вона показує деякі обіцянки. Замість того, щоб відкривати посилання, які не є такими, які ви шукаєте, ви можете «дивитися» на них за допомогою накладання і вирішити, чи хочете ви дослідити. Оскільки більшість браузерів на базі Android базується на Chromium, існує ймовірність, що інші браузери, такі як Brave, отримають цю функцію в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector