Як включити нову темну тему Samsung для Galaxy на Android

Хоча це ще не офіційно, ви можете відразу відчути, що може запропонувати Android Pie в Galaxy S9. Можливо, однією з найкращих можливостей є те, про що ми говорили голосно: темна, темна тема, яка надає вашим програмам і елементам інтерфейсу користувальницький вигляд без використання сторонньої теми.

На відміну від темної теми, яку можна знайти в Pixel на Android 9.0, використання нічної теми Samsung дуже просто. Просто перейдіть на сторінку «Відображення» в додатку «Налаштування», потім натисніть перемикач біля «Нічна тема», щоб увімкнути або вимкнути цю функцію.

На сторінці швидких налаштувань є можливість вимкнути тему ночі, щоб отримати миттєвий доступ. Щоб спробувати, двічі проведіть пальцем вниз, щоб відобразити сторінку швидких налаштувань, потім натисніть кнопку меню з трьома крапками і виберіть «Порядок кнопок». Потім перетягніть плитку «Нічна тема» до потрібного місця, потім натисніть «Готово» у правому нижньому куті.

Якщо у вас ще немає пирога на вашій галактиці, ви можете побачити, як темна тема виглядає в різних програмах і меню в наступних галереях скріншотів.

Швидкі налаштування

Налаштування програми

Телефонна заявка

Застосування повідомлень

Поштова заявка

клавіатура

Меню гучності

Меню обміну

Інші програми

Варто зауважити, що деякі програми, такі як годинник і галерея, постійно встановлюються в нічний режим, а інші, наприклад, у програмі Калькулятор, встановлюються на стандартну світлу тему. Звичайно, ці параметри не встановлені в камені, тому що Samsung може дуже добре налаштувати ваші мотиви, коли фінальна версія пирога доторкнеться.

Ви знайшли інше меню, на яке впливає нова темна настройка теми в Android 9.0? Якщо так, будь ласка, повідомте нам про це в розділі «Коментарі» нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector