Як відновити експрес-панель в Опері?

Не секрет, що в будь-якій індустрії, автомобільної або комп’ютерної, на сьогоднішній день величезна конкуренція. Адже від кількості споживачів безпосередньо залежить прибуток виробника. Тільки високотехнологічні і багатофункціональні програмні продукти, які не тільки йдуть в ногу з часом, а й значною мірою випереджають дійсність, можуть привернути увагу широкого кола користувачів. Такий браузер як Опера встановлений на більшості особистих комп’ютерів користувачів всього світу. Простий і зрозумілий інтерфейс безкоштовного додатку приваблює споживачів. Важливим є і той факт, що функціонал програми постійно зазнає модернізацію — його весь час допрацьовують і оновлюють.

Експрес-панель опери

Важливим серед інших нових опцій браузера є експрес-панель. Складно переоцінити зручність і переваги сторінки, на якій зберігаються посилання всіх важливих для користувача сайтів. Можливість не набирати адреси сайтів вручну і мати до них доступ лише в один клік спрощує життя будь-якого користувача. Тому багато користувачів відчувають відчутні незручності, коли не знають, як відновити вкладки після їх випадкового відключення.

Відновлення експрес-панелі

Насправді відновити експрес-панель в Опері досить просто, варто лише дотримуватися кількох правил. Виконуючи послідовно всі перелічені нижче дії, що потрапив в незручну ситуацію користувач ПК зможе швидко повернути все вкладки на своє місце.

Найчастіше люди стикаються з раптовим і «містичним» зникненням, коли після завантаження браузера на екрані монітора з’являється не звична експрес-панель додатки Опера, а стартова сторінка стороннього веб-ресурсу. У більшості випадків, як показує практика, це результат дії свідомих, а часом навіть неусвідомлених дій користувачів, які в якийсь момент вирішили самостійно змінити або пристосувати під себе налаштування програми. Будь-яка людина, який зіткнувся з подібною проблемою, природно, бажає швидко відновити вкладки, щоб подальша робота за комп’ютером була максимально зручною і раціональної.

Варто відзначити, що подібний «подарунок» можуть також подати різні віруси і додатки, які весь час бродять на просторах інтернету і норовлять зіпсувати життя всім мешканцям всесвітньої мережі. Однак, не настільки важливо з яких причин стався збій і зникла експрес-панель, адже перед користувачем стоїть дуже важливе завдання — швидко повернути все вкладки на свої повинні знаходитись.

Покрокова інструкція відновлення

Отже, якщо користувач ще не користується браузером Opera, він може на офіційному сайті творця програмного додатка завантажити файл установки і зберегти його у себе на комп’ютері. Після запуску завантаженого файлу відкриється діалогове вікно, а через кілька кроків будь-який початківець споживач зможе встановити собі додаток.

Відкриття початкової сторінки

У разі, коли Опера вже встановлена ​​і необхідно відновити лише її експрес-панель, після запуску браузера слід увійти в налаштування. Зберегти втрачені вкладки допоможе велика біло-червона кнопка, розташована в лівому верхньому кутку програми. У випадаючому списку слід знайти пункт «Налаштування».

Наступний крок — визначення цього місця розташування. Користувачеві потрібно перевірити розділ, в якому він зараз перебуває, і переключитися на вкладку «Браузер».

Відкрилося меню містить перелік дій, які виконує система, а в другому списку «При запуску» слід встановити «Відкрити початкову сторінку».

Наступна дія — перезапуск програми. У знову відкрилася Opera в якості стартової сторінки повинна відкритися експрес-панель.

повернення вмісту

Якщо на комп’ютері встановлена ​​не остання, а старіша версія браузера (зокрема, до 12 випуску), необхідно попередньо зберегти файл speeddial.ini, розташований на диску С: в папці Users за адресою AppData \ Roaming \ Opera \ Opera. Якщо вдалося зберегти цей документ, то все вкладки з вмісту посиланнями будуть відновлені легко і просто.

Володарі останніх версій браузера, самі того не підозрюючи, швидше за все, встановлюють на своєму ПК хромиум-збірник. Іншими словами, в оновленому додатку конфігураційні файли (speeddial.ini) більше не функціонують. Зберегти свої настройки кожен бажаючий може за допомогою спеціалізованого сервісу Opera Link, який розроблений програмістами компанії. За допомогою цього файлу можна синхронізувати будь-які налаштування програми і, як наслідок, відновлювати вкладки. Щоб в подальшому відновити втрачені дані (наприклад, після переустановлення операційної системи), потрібно попередньо пройти просту реєстрацію в додатку Опера і провести синхронізацію вкладок ( «Інші інструменти» — «Синхронізація»).

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector