Як відкрити пошкоджений файл Word

Користувачі активно зберігають інформацію на ПК, не звертаючи уваги на попередження, що в якийсь момент з різних причин може бути спровокований збій, внаслідок якого злетить операційна система або програмне забезпечення. Також може пошкодитися файл, відкрити який в черговий раз не вдасться.

Відкриття пошкодженого файлу

Напевно багато хто стикався з ситуацією, коли важливий документ був створений за допомогою офісного додатка Microsoft Word, але при виникненні необхідності його відкрити, перед користувачем з’являлося повідомлення, в якому інформував, що файл пошкоджений і не може бути відкритий. Якщо на створення витрачено багато сил і він представляє яку-небудь цінність, таке повідомлення може спровокувати серцевий напад.

Щоб поберегти своє здоров’я і не хвилюватися в черговий раз при виникненні такого повідомлення, краще ознайомитися з рекомендаціями, як відкрити пошкоджений файл Word.

Відновлення за допомогою Microsoft Office

Розробники програмного забезпечення Microsoft Office, передбачаючи такі надзвичайні ситуації, подбали про методи відновлення пошкоджених файлів. У зв’язку з цим спочатку важливо розібратися, як відновити пошкоджений файл Word, не вдаючись до застосування сторонніх коштів або ПО.

Функціональні можливості Microsoft Word

Якщо документ, набраний в Microsoft Word, був незначно змінений, внаслідок чого перестав коректно відкриватися, відновити його і відновити з ним роботу можна легко за допомогою можливостей самого офісного додатка.

Для цього спочатку слід відкрити новий документ. Далі у верхньому рядку меню потрібно навести курсор миші на групу «Файл», відразу ж відкриється контекстне меню, в переліку якого потрібно знайти рядок «Відкрити». Тепер з’являється вікно вибору, в якому слід вказати шлях, де збережений пошкоджений документ.

Відкрити і відновити файл

Зазвичай користувач кликав по кнопці, яка вела до відкриття документа. В цьому випадку слід відкрити перелік додаткових можливостей, клікнувши по випадає меню. Саме тут можна легко виявити пропозицію «Відкрити і відновити». Якщо, дійсно, документ не зазнав катастрофічних змін, офісний додаток зуміє його легко реанімувати.

Якщо навіть такі спроби не увінчалися успіхом, не слід впадати у відчай, оскільки існують і інші можливості відновлення документів.

Відновлення за допомогою стороннього ПО

При неможливості відкриття важливого документа за допомогою офісного додатка існують і інші способи, що дозволяють досягти визначеної мети. Досвідчені користувачі пропонують цінні рекомендації, як відновити пошкоджений документ Word за допомогою спеціального програмного забезпечення або сервісних ресурсів.

Потенціал онлайн-сервісів

На широких просторах інтернету легко виявити безліч сервісів, які пропонують ефективну допомогу при серйозному пошкодженні документів, коли офісний додаток самостійно не змогло усунути проблему.

Одним з таких сервісів є online.officerecovery.com. Ресурс абсолютно зрозумілий, тому навіть новачкові буде нескладно розібратися.

Увійшовши на сайт, спочатку слід вибрати документ, вказуючи шлях, де він збережений на ПК. При відкритті важливо врахувати, що, якщо документ супроводжується встановленим паролем, необхідно його обов’язково ввести в спеціальне віконце, інакше всі вжиті спроби будуть просто безуспішні.

Після цього залишається натиснути на кнопку «Безпечне завантаження і відновлення». Процес нетривалий, займає близько двох хвилин. По завершенні користувачеві буде продемонстрований невеличкий шматок відновленого документа. Якщо він буде не читаним, значить, він був настільки пошкоджений, що навіть потужними ресурсами його відновити важко. Якщо ж все нормально, можна запросити повний текст документа. На жаль, даний ресурс платний, тому доведеться оплатити послуги. Багато користувачів погоджуються, особливо в тих випадках, коли файл є великою цінністю.

Цей онлайн-сервіс не єдиний, існує і безліч інших, серед яких зустрічаються і безкоштовні.

спеціальне ПО

Можна також завантажити спеціальні програми, які наділені функціями відновлення пошкоджених документів. Серед них є Recovery Toolbox for Word. Програма проста у використанні, не займає багато місця на жорсткому диску, тому може бути використана і на «слабких» машинах.

Після запуску програми, користувач знову повинен вказати місце, де збережено документ, який важливо відновити. Далі програма проводить аналіз, за ​​яким відразу запускає процес відновлення.

Recovery Toolbox for Word є найпотужнішим інструментом, за допомогою якого вдається реанімувати навіть серйозно пошкоджені документи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector