Як відключити рекомендовані публікації в Instagram

Instagram

Instagram почав показувати в основний стрічці користувачів «Рекомендоване вам». Серед пропонованого контенту з’являються фотографії з акаунтів тих користувачів, які, на думку сервісу, повинні бути вам цікаві. У кожній збірці міститься від 3 до 5 публікацій.

В інтерв’ю виданню TechCrunch представник Instagram заявив, що «рекомендований» не заважає в основний стрічці, а буде з’являтися тільки після перегляду всіх нових постів від користувачів, на яких ви підписані. До цієї заяви користувачі ставляться неоднозначно: одним нова функція все одно заважає і «нав’язані» пости їм не потрібні, а інші їх зовсім не помічають або навіть вважають корисними. На щастя для перших, рекомендовані пости можна відключити.

Як відключити рекомендації в Instagram:

Для того, щоб відключити «рекомендований» у вашій стрічці Instagram, потрібно натиснути на «…» поруч з назвою секції і вибрати пункт «Приховати». В офіційному описі нововведення зазначено, що такий спосіб тільки тимчасово прибирає рекомендації з стрічки. Невідомо, як довго такі пости залишаться прихованими.

Instagram

Instagram почав тестувати систему рекомендованих публікацій 12 грудня 2017 року. Тоді деякі користувачі виявили в стрічках записи, що сподобалися людям зі списку підписок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector