Як додати в Android Q запис екрану

Android Q

Деякі можливості третьої бета-версії Android Q заховані — і активуються лише через приховані настройки. Одна з них — нативная запис того, що відбувається на екрані і звуку на відео.

Як активувати запис екрану:

  • Скачайте на комп’ютер утиліту ADB. Розпакуйте її в будь-яку папку, наприклад C: \ ADB.
  • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю. В налаштуваннях смартфони змініть тип підключення на передачу файлів.
  • Відкрийте командний рядок в тій же папці, куди ви скопіювали ADB. Для цього перейдіть в цю папку в провіднику, затисніть на клавіатурі Shift, натисніть правою кнопкою миші на порожнє місце у вікні і виберіть опцію «Відкрити вікно Power Shell тут».
  • У командному рядку виконайте команду:
    adb shell settings put global settings_screenrecord_long_press true

запис екрану

Тепер ваш смартфон підтримує запис екрану. Для доступу до меню запису потрібно натиснути на кнопку харчування і недовго утримувати її до тих пір, поки не з’явиться відповідна опція. Потім потрібно вказати, чи будуть на екрані відображатися натискання і чи слід разом із зображенням записувати звук. Перед запуском записи ви побачите попередження про те, що не варто виводити в ефір або записувати конфіденційні дані, наприклад паролі, платіжну інформацію, повідомлення та особисті фотографії. Запис можна поставити на паузу або зупинити через шторку повідомлень. Відео в форматі MPEG зберігається в галереї смартфона.

Якщо щось пішло не так і вам з якоїсь причини раптом захотілося не дозволити абонентам екрану, а потім знову підключіть смартфон до комп’ютера і запустіть ADB-команду:
adb shell settings delete global settings_screenrecord_long_press

iGuides в Telegram — t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector