Як відключити послугу Купон сіті на Мегафон

Незважаючи на минулі скандали через автоматичного підключення непотрібних послуг в мережі Megafon, оператор продовжує пособнічать дрібним шахраям. Які сьогодні називають себе контент-провайдерами. Всі ми знаємо якість їх сервісу і їх цілі. З’явилася ще одна «темна» опція. Про те, яким чином можна відключити послугу під назвою «Купон Сіті» на Мегафоні, ви дізнаєтеся в цій статті.

Що являє собою опція «Купон Сіті»?

Всім абонентам оператора Megafon рекомендується перевірити свій номер на наявність підключеної послуги або підписки «Купон Сіті». Так як вона може підключатися автоматично. Немає необхідності тепер випадково натискати на посилання з SMS або на сайтах будь-які кнопки. Все відбувається в повній «тиші», і власник номера не може ніяк дізнатися про підключення.

Користувачі на форумах стверджують також, що в деяких випадках послуги немає навіть серед підписок на сайті в особистому кабінеті. А відключити підписку можна за допомогою оператора, зателефонувавши до нього за коротким номером. Або написавши в повідомленні на сторінках в соціальних мережах.

ВКонтакте
Мегафон в ВКонтакте

Проте, перевірити активну підписку в ЛК Мегафон все ж варто.

Читайте також: як відключити підписку Амедіатека на Мегафоні.

Як відключити послугу «Купон сіті» через особистий кабінет Мегафон

Доступ в особистий кабінет оператора здійснюється двома способами: через веб-сайт і мобільний додаток. За даною адресою можна знайти програму для пристроїв з Android, а тут для iOS. Відмінностей між сайтом і додатком практично не існує в функціональному плані. Все залежить від того, яким типом пристрою ви користуєтеся. Щоб увійти на веб-сайт мобільного оператора для виключення «Купон Сіті», перейдіть в браузері за цією адресою: https://lk.megafon.ru/login/.

потім:

 1. На сторінці реєстрації два види входу: по паролю і по SMS. Щоб зареєструватися та входити в майбутньому зі своїми постійними даними, рекомендуємо вибрати вкладку «За паролю»;
  Вибір способу входу
  Вибір способу входу в особистий кабінет Мегафон
 2. Натисніть на посилання внизу під формою — «Потрібен пароль»;
  потрібен пароль
  Натисніть на посилання «Потрібен пароль»
 3. Система покаже повідомлення, в якому ви зможете знайти код для отримання пароля для входу в особистий кабінет. Необхідно відправити наступну комбінацію: * 105 * 00 # і кнопка виклику;
  Вікно з повідомленням про отримання пароля
  Вікно з повідомленням про отримання пароля для входу
 4. Тепер у вас є код для Мегафона. Його потрібно ввести у відповідне поле форми і вказати свій номер телефону. Якщо ви не знаєте свій номер, наберіть таку команду: * 205 # і кнопка зателефонувати;
  Комбінація для отримання свого номера
  Комбінація для отримання свого номера по СМС
 5. У мобільному додатку процедура входу така ж, як для веб-сайту. Коли ви опинитеся на сторінці ЛК, знайдіть блок під назвою «Послуги та опції» і виберіть його;
  Послуги та опції
  Виберіть розділ «Послуги та опції»
 6. У списку підключених послуг знайдіть «Купон Сіті» і деактивувати її на номері Megafon.
  Кнопки для відключення послуги
  Кнопки для відключення послуги в ЛК

Кнопка для відключення знаходиться навпроти кожної послуги. Досить натиснути на неї курсором миші і підтвердити свої дії. Підписка буде відразу ж припинено, ця умова відноситься до будь-якої опції в даному списку.

Це може бути корисним: Як встановити заборону на платні підписки Мегафон.

Деактивация «Купон Сіті» через мобільного оператора

Якщо в списку послуг і опцій на номері немає «Купон Сіті», слід спробувати відключити її за допомогою мобільного оператора або номера технічної підтримки.

Спосіб зв’язку: Контакти:
кодНаберіть на телефоні цифри: 0500. Цей номер безкоштовний з будь-якого регіону Росії. Потрібно почекати відповіді електронного помічника, вибрати в опціях розділ «Послуги» і набрати цифру «0», щоб зв’язатися з оператором.
Безкоштовний телефонЗателефонуйте на номер 8 800 550 05 00 — номер також безкоштовний для всієї Росії.
Телефон за кордономЯкщо ви перебуваєте за кордоном, дзвонити оператору Мегафон слід на даний номер: +7 926 111 05 00. Дзвінок на нього безкоштовний з будь-якої країни світу.

Номери телефонів для зв'язку з підтримкою
Номери телефонів для зв’язку з підтримкою Мегафон

У вас є право попросити мобільного оператора, щоб він назвав все підключені опції, послуги, підписки на вашому номері. Якщо оператор Megafon буде посилатися на особистий кабінет, де ви зможете самі відписатися від будь-якої послуги, то необхідно сказати, що з вашого номера списуються кошти. Але в списку послуг нічого немає. Іншими словами — зажадати роз’яснення ситуації з балансом з вашим номером.

За даною адресою https://moscow.megafon.ru/help/faq/ знаходяться інші корисні посилання і розділи, де можна отримати допомогу. Наприклад, ви можете написати на підтримку на офіційній сторінці ВКонтакте. Або дізнайтеся про підтримку в окремій статті.

Посилання на ВК
Посилання на ВК Мегафон

У групі на сторінці соцмережі Фейсбук ви також зможете зв’язатися з представником Мегафон. Створіть чат на сторінці підтримки, натиснувши в списку контактів кнопку «Онлайн-чат з підтримкою». І напишіть про те, що хочете відмовитися від «Купон Сіті». Або внизу сторінки натисніть на кнопку «Напишіть нам», щоб заповнити форум заявки прямо на сайті.

Вимкнення підписки Мегафона за кодом

Послуги на Мегафоні можна відключати за допомогою коротких кодів і SMS повідомлення. Але для початку потрібно дізнатися код підписки або послуги. Щоб ви не переглядали список з тисячами послуг, створіть відразу наступне повідомлення «СТОП 8051». Відправити його потрібно на номер 5151.

Сторінка з послугами Мегафон
Сторінка з послугами Мегафон і кодами для їх відключення / підключення

Коли ви зможете відключити непотрібну вам послугу «Купон Сіті» у оператора Мегафон, прийде відповідь. У кожного абонента є можливість підключити єдину опцію, яка заборонятиме все підписки за короткими номерами. Вона дає нам гарантію на те, що з балансу кошти більше не будуть переводитися на рахунок легальних шахраїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector