Як відключити погіршення якості картинки при установці її на робочий стіл в Windows 10

b4c9b9f83f389f31cf6b40b4e3fac8f2.jpg
У Windows є одна неприємна особливість: при установці фотографії на робочий стіл погіршується її якість. Перевірити це легко — шпалери зберігаються по шляху C: \ Users \ ім’я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Themes \, файлу з ім’ям TranscodedWallpaper потрібно змінити розширення на .jpg:

Снімок.PNG

Як бачимо, вага фото на робочому столі нижче на 30%, що дійсно позначається на якості картинки (це добре помітно на 20 «моніторі). Причина, чому так відбувається, не ясна: припущу, що це артефакт від старих версій Windows, де важкі шпалери на робочому столі дійсно могли знизити продуктивність. Але з сучасними пристроями таких проблем точно немає, так що можна сміливо відключати погіршення якості.

Але ось в параметрах таких настройок немає, так що доведеться лізти в редактор реєстру (на жаль — це спрацює тільки в Windows 10, для 8.1 і нижче способу немає). У ньому потрібно перейти по шляху HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop, створити там параметр DWORD з назвою JPEGImportQuality, і привласнити йому значення 100 в десятковій системі:

Снімок.PNG

Все, після цього вийдіть із системи (або просто перезавантажити) і знову поставте ту ж картинку на шпалери — її вага серйозно зросте, а якість покращиться (то, що він став більше ваги оригінальної картинки — просто інший тип стиснення):

1.PNG

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector