MediaMarkt влаштував фінальну розпродаж перед закриттям. Як урвати найцінніше?

MediaMarkt

Незабаром MediaMarkt закриє магазини в Росії і піде з російського ринку, передавши свої активи компанії «Сафмар», яка володіє мережами «М. Відео» і «Ельдорадо». У зв’язку з цією подією він влаштував фінальну розпродаж товарів зі знижками до 70%.

Замовити подешевшали товари через інтернет не вийде, доведеться йти безпосередньо в торгові точки і вибирати техніку там. На зразки, виставлені на вітринах, передбачені додаткові знижки. Якщо вам щось сподобалося, перед покупкою має сенс заглянути в інтернет (наприклад, в Яндекс.Маркет) і подивитися, скільки цей товар коштує в інших місцях.

У MediaMarkt відкриті як окремі точки, так і магазини усередині супермаркетів, наприклад, в Metro Cash Carry. Розпродаж закінчиться 31 серпня, а з вересня всі магазини MediaMarkt будуть закриті.

З кожним днем ​​товарів залишається все менше, тому якщо ви хочете урвати щось по-справжньому цінне за привабливою ціною, варто поспішити. На всі куплені товари діятиме тільки гарантія виробника, вимагати повернення коштів у магазина із зрозумілих причин не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector