Як відключити екран блокування в Windows 10

windows-10-spotlight-lead.jpg

У Windows 10 при включенні або виході зі сну ПК показується екран блокування з поточним часом і віджетами. Однак більшість користувачів ним не користується, і тому його можна відключити, щоб відразу потрапляти на екран введення пароля.

Просте відключення через редактор реєстру спрацьовує тільки один раз. Можна, звичайно, видалити програму, яка відповідає за екран блокування, але наслідки цього непередбачувані. Тому найкращий спосіб — це в планувальнику завдань створити завдання на постійне відключення екрану блокування.

Для цього відкриваємо планувальник завдань (можна через пошук по системі), після чого натискаємо на Дія> Создать задачу. У вікні вводимо будь-яке ім’я завдання, ставимо галочку на «Виконувати з найвищими правами», а в меню «Налаштувати для» вибираємо Windows 10:

Снімок.PNG

Тепер перейдіть на вкладку з тригерами (тобто подія, яка викликала потрібну дію) і створіть два тригера — при вході в систему і при розблокуванні робочої станції:

Снімок.PNG

Тепер перейдіть на вкладку дії і створіть нове. Дія — запуск програми, програма або сценарій — reg, а в поле «Додати аргументи» вставте рядок add HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ SessionData / t REG_DWORD / v AllowLockScreen / d 0 / f. У результаті повинно вийти так:

Снімок.PNG

Тепер, якщо у вас ноутбук, перейдіть на вкладку «Умови» і приберіть галку на запуск завдання тільки при харчуванні від електромережі.

Все, зберігаємо завдання, і більше екран блокування з’являтися не буде — буде одразу вікно введення пароля.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector