Ви неправильно користуєтеся Apple Pay на iPhone X. Дивіться, як потрібно

Apple Pay

iPhone X став першим смартфоном Apple з часів iPhone 5s, в якому немає кнопки «Додому» зі сканером відбитків пальців. Замість нього використовується система розпізнавання обличчя Face ID — за допомогою неї можна розблокувати пристрій, авторізовиваться в різних сервісах і додатках, підтверджувати покупки в App Store, а також здійснювати платежі через Apple Pay. І якщо процес ідентифікації та авторизації в програмах не вимагає пояснень, то з Apple Pay все не так просто. Як виявилося, більшість власників iPhone X неправильно користуються платіжним сервісом.

Російський дизайнер і блогер Артемій Лебедєв зауважив, що люди в ресторанах і магазинах нахиляються над терміналом слідом за телефоном, щоб підтвердити оплату Apple Pay. Це не тільки неправильно, але й незручно. Процес оплати через Apple Pay набагато простіше:

  1. Двічі натискаєте на бічну кнопку, вибираєте потрібну карту і дивіться на iPhone X для аутентифікації Face ID;
  2. Протягом 60 секунд просто підносите смартфон до терміналу. Не потрібно нахилятися, знімок особи буде діяти цілу хвилину.

Дивно легко, правда? Дивно, що Apple сама не пояснює це при першому використанні Apple Pay на iPhone X.

Бонус! Можливо, ви неправильно і розблоковуєте свою «десятку». Про те, як робити це правильно і максимально швидко ми писали раніше.

Даруємо круті подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector