Як видалити обліковий запис на Windows Phone

Сьогодні багато хто з нас купують вживану техніку. В умовах кризи накопичити на новий гаджет не так вже просто, а б / у прилади від магазинного варіанту мало чим відрізняються, особливо, якщо підбирати їх з розумом. Однак при покупці такого обладнання нас підстерігає маса нюансів, наприклад, як встановити свій обліковий запис на windows phone. Дізнаємося, як видалити акаунт попереднього власника, і встановити права адміністратора на свій.

Видалення облікового запису Microsoft

Без активної облікового запису повноцінно використовувати смартфон не вийде

Для чого потрібен аккаунт?

Аккаунт Майкрософт є обов’язковою частиною для повноцінного використання смартфона. Без нього основна маса функцій стане недоступною. Аккаунт Windows Phone використовується для резервного копіювання, скачування різноманітних утиліт з магазину виробника, а також для інших опцій. У нових пристроях вхід в акаунт здійснюється за стартовою налаштуванні.

Обліковий запис являє собою адресу e-mail і пароль. Застосування цієї пари логін / пароль дозволяє користуватися такими засобами, як Xbox Music, Office 365, хмарними технологіями від Microsoft, Skype і т. П.

Видалення облікового запису

На превеликий жаль, видалити головну обліковий запис Microsoft в приладах з встановленим Windows Phone неможливо. Якщо мова йде про пересічного акаунті, яких може бути необмежена кількість, проблем ніяких немає:

 • виберіть «Налаштування»;
 • натисніть параметр «Пошта», після чого перейдіть в облікові записи;
 • затримайте палець навпроти обраного аккаунта;
 • торкніться кнопки «Видалити».
 • З головною записом ця хитрість не пройде, єдине рішення — скидання до початкових установок.

Робота з обліковими записами девайса

Hard reset

Важливо розуміти, що reset є повне видалення музики, відеоматеріалів та інших файлів, які зберігаються у внутрішній пам’яті приладу. Рекомендуємо завчасно переписати куди-небудь питання, що цікавлять вас файли, записати контакти людей і т. П., Іншими словами, підготувати смартфон до скидання параметрів.

Розрізняють два методи виконання скидання. Перший надається з меню пристрою, його можна використовувати, якщо гаджет працює без гальмування і дефектів. Суть проста: виберіть пункт «Відомості про пристрій» в настройках, після чого натисніть на «Скидання налаштувань». В контексті зміни облікового запису Майкрософт, спосіб може не допомогти, адже іноді система запитує пароль, який відомий тільки попередньому власнику.

Програмне скидання налаштувань

Тому скористайтеся методом №2:

 • затисніть на пару секунд клавіші живлення (блокування) і зменшення гучності;
  Комбінація клавіш на корпусі
 • смартфон повинен почати вібрувати, це свідчить про успішно старті процедури;
 • після цього затримайте клавішу зниження гучності до тих пір, поки на дисплеї не буде знаку «!»;
  Очікування знака «!» На екрані
 • після появи параметра «!», натискайте по черзі кнопки збільшення звуку, зменшення звуку, клавішу живлення, зменшення звуку.

Порядок натискання клавіш для скидання

Далі система приступить до процедури reset.

Скидання налаштувань смартфона

підсумки

Без знання логіна і пароля, видалити головну обліковий запис на Windows Phone неможливо. Альтернативним рішенням є повернення до стандартних налаштувань. Якщо ж вам відомий пароль і адресу електронної пошти, закрити запис можна за кілька простих кроків, скориставшись сторінкою огляду Live від Microsoft. Звичайні акаунти видаляються без особливих зусиль через стандартні настройки телефону. Процес повного перезавантаження може відрізнятися певними труднощами і виконуватися кілька годин (при зависанні необхідно спробувати зробити повторний reset).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector