Як вибрати кращий менеджер паролів для всіх пристроїв

Як вибрати кращий менеджер паролів для всіх пристроїв

Менеджер паролів з мінімальною функціональністю є майже в кожному пристрої. У продуктів Apple це «Зв’язка ключів», Google запам’ятовує паролі в акаунті користувача і дозволяє автоматично заповнювати їх на Android і в Chrome. Це зручно, але вирішує тільки базові потреби користувачів: збереження і синхронізацію логінів і паролів в межах екосистеми. При використанні пристроїв з різними операційними системами, необхідності зберігання іншої конфіденційної інформації або потреби подивитися пару з логіна і пароля на чужому устрої доводиться користуватися сторонніми сервісами.

Один з найвідоміших і функціональних менеджерів паролів — 1Password, але у нього також є кілька дуже гідних альтернатив. Наприклад, LastPass коштує дешевше і в чомусь навіть перевершує по функціональності, а свіжий RememBear (від творців VPN сервісу TunnelBear) відмінно працює для невимогливих користувачів і поки доступний безкоштовно. Ми підготували таблицю з порівнянням функціональності чотирьох менеджерів паролів для тих, хто з якихось причин ними не користується, але все-таки хотів би значно підвищити безпеку онлайн-сервісів і тепер шукає інструмент для створення і зберігання дійсно надійних і унікальних паролів.

Як вибрати кращий менеджер паролів для всіх пристроїв

Для дуже великих баз логінів і паролів, а також при необхідності зберігання різної додаткової інформації типу документів або заміток варто вибирати між 1Password і LastPass. Кожен з них являє собою максимально функціональний менеджер паролів і по-своєму добре справляється зі своєю роботою. Особливо цінними є в них можливості шерінга частини інформації іншим користувачам, аудит паролів для пошуку ненадійних, застарілих або повторюваних комбінацій, а також функції типу режиму подорожі, коли на Пристрій підтримує тільки невелика частина необхідних даних.

Але якщо список сайтів, від яких потрібно зберігати паролі та логіни не дуже великий, а додаткові можливості не потрібні, ми радимо зупинити вибір на RememBear. Це відмінний менеджер паролів для невимогливих користувачів, який підкуповує лаконічним і зрозумілим інтерфейсом і прикольною інтеграцією ведмедів. Крім того, цей продукт тільки починає розвиватися і змушений конкурувати з популярними і добре відомими рішеннями, так що напевно буде намагатися виділитися більш привабливою ціною або новою функціональністю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector