Що робити, якщо в Steam не завантажуються скріншоти

white-illustration-minimalism-text-logo-blue-circle-Steam-software-Valve-bright-brand-Spec-Art-line-number-screenshot-computer-wallpaper-font-285614.jpg

Steam — найбільший магазин цифрової дистрибуції ігор для ПК, і, на жаль, тому з ним часто бувають проблеми. Одна з них — при спробі завантажити скріншот з’являється віконце з текстом «Сталася помилка при завантаженні скріншотів (1). Можливо, Steam Cloud тимчасово недоступний »:
Снімок.PNG
Проблема досить масова — не один десяток тим в Steam Community, тому я і вирішив написати її досить неочевидне рішення.

Для початку — перевірте пошту, можливо, що ви отримали бан за завантаження неналежних скріншотів (контент 18+, образи і т.д.). Якщо у вас дійсно бан, то нічого не поробиш, окрім як чекати, поки його знімуть. Термін буде вказано в листі, і зазвичай він становить від тижня до декількох місяців (можливо, допоможе звернення в підтримку, але практика показує, що бани вони знімають вкрай неохоче, а чекати відповіді зазвичай доводиться дуже довго).

Якщо ж у вас бана немає, то потрібно вийти з бета-тестування клієнта Steam, якщо ви в ньому перебуваєте. Для цього натисніть на Steam> Установки> Аккаунт> Бета-тестування (змінити), і виберіть там пункт «Відмовитися»:

3.PNG

Можливо, що це допоможе і скріншоти вже будуть завантажуватися. Якщо це не так — доведеться використовувати важку артилерію. Для цього потрібна програма NotePad ++. Увага — не використовуйте замість неї вбудований в систему Блокнот, він не вміє толком працювати з unix-овимі файлами і «запоре» їх.

Тепер перейдіть по шляху Steam \ userdata \\ 760, і відкрийте файл screenshots.vdf за допомогою NotePad ++:

1.PNG

Тепер знайдіть рядки, які починаються з «vrfilename» — після них в лапках буде шлях до скріншотів, і ось його якраз треба видалити, залишивши лапки порожніми. Має вийти так:

2.PNG

Так потрібно проробити з усіма такими рядками, після чого зберегти файл. Тепер про всяк випадок зробіть копію ваших скріншотів — вони зберігаються по шляху Steam \ userdata \\ 760 \ remote. Все, після цього перезапустіть клієнт Steam, і скріншоти будуть нормально завантажуватися:

4.PNG

Причина, по якій скріншоти не завантажуються, в тому, що часом відбувається збій, і при їх створенні їм не даються імена, які закінчуються на 1_vr.jpg, а, як ви могли бачити в рядках з vrfilename — там якраз їх назви закінчуються на 1_vr.jpg. Тому, коли ви хочете завантажити створений скріншот, то Steam банально його не знаходить — він адже називається інакше! Тому стирання шляху допомагає — після перезапуску клієнта Steam він створюється заново і вірний, що і виправляє проблему.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector