Безкоштовно: єдина передплата на «КиноПоиск», «Яндекс.Плюс» і «Амедіатеку»

КиноПоиск

«КиноПоиск» і «Амедіатека» запустили об’єднану підписку, яка надає можливість дивитися фільми і серіали. Її власники також отримують підписку на «Яндекс.Плюс», користувачам якої надається преміум-доступ до «Яндекс.Музиці», знижка в «Яндекс.Таксі», безкоштовна доставка товарів вартістю від 500 рублів на «Беру.ру» та інші привілеї.

Об’єднана підписка коштує 649 рублів на місяць, дивитися фільми і серіали можна тільки на сайті і в додатку «Кинопоиск». Окремо підписка на «Амедіатеку» коштує 599 рублів на місяць, а на «Яндекс.Плюс» — 169 рублів на місяць.

Володарі об’єднаної підписки отримують:

  • Фільми, мультфільми та серіали з каталогу «Кинопоиск» (понад 4,5 тисячі одиниць контенту)
  • Деякий преміум-контент «Амедіатекі» ( «Гра престолів», «Світ Дикого Заходу», «Гострі предмети», «Велика маленька брехня») та інші серіали з основної підписки «Амедіатекі»
  • Можливості підписки «Яндекс.Плюс»

Як отримати підписку безкоштовно на один місяць:

  • Перейдіть на сайт «Кинопоиск» в розділ «Серіали Амедіатекі» і виберіть будь-який серіал, наприклад, «Ігри Престолів»
  • Натисніть «Місяць безкоштовно»
  • Вкажіть дані платіжної карти. З неї нічого не спишеться в момент оформлення підписки

Якщо ви не хочете, щоб підписка тривала через місяць, зайдіть в свій профіль на «Яндексі», знайдіть «Банківські картки», натисніть на значок шестерінки у прив’язаною карти, а потім на кнопку «Відв’язати». Скасувати підписку також можна, зателефонувавши на підтримку «Кинопоиск» за безкоштовним номером 88003505466. Крім того, щоб уникнути списання можна вказати дані віртуальної банківської карти з невеликою сумою на рахунку.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector