Як вибір доменного імені впливає на просування? —


Рядові користувачі, які власними силами займаються розробкою сайту, найчастіше вибирають доменне ім’я за принципом «красиве, що не красиве». Однак, такий вибір в майбутньому може стати перешкодою на шляху грамотної SEO-оптимізації, оскільки обрані методом тику домени не підходять для успішної розкрутки веб-ресурсу.

Характеристики домену, що впливають на SEO-просування

Доменом називається унікальний набір символів, який ідентифікує сайт в віртуальної мережі. Найкраще вибір доменного імені довірити професіоналам, наприклад, фахівцям компанії https://lungor.com.ua/, якщо ж ви все-таки вирішили підібрати його самостійно, для цього потрібно знати про всі фактори, з цим пов’язаних, які можуть впливати на SEO-просування.

Розглянемо критерії, які визначають ступінь впливу домену на SEO-просування:

  1. Термін дії назви сайту є критерієм надійності і каже про порядність його власника, який щороку вносить оплату за домен. Якщо «старий» домен належить вам спочатку, є всі шанси, що його можна підняти в пошуковому рейтингу, а ось з покупкою таких «старожилів» потрібно бути дуже обережним, оскільки їхні колишні власники не завжди чесно розповідають про причини припинення продовження оренди. Часто так трапляється, що доменне ім’я потрапляє під фільтри пошукових систем, від яких його практично неможливо позбавити, тому купуючи у кого-то «старий» домен, дуже уважно аналізуйте його на наявність подібних неприємностей.
  2. Використовуючи ключові слова в домені, можна отримати ряд додаткових переваг:
  • пошуковими системами ключі в доменному імені читаються як ознака відповідності інформації, розміщеної на основний сторінці сайту, зробленому запиту;
  • для потрапляння на топові позиції в рейтингу вистачить, щоб в домені був присутній нізкоконкурентним ключевик;
  • оптимізація сайту принесе більше ефекту, якщо в домені буде використано відразу пару ключів, за якими просуваються сторінки.
  1. Впровадження торгової марки в доменному імені підвищує впізнаваність і популярність компанії, що позитивно позначається на цільовому трафіку і на сукупності дій відвідувачів ресурсу. Для брендового домену повинен бути характерна стислість, хороша запам’ятовуваність і максимальна унікальність.
  2. Домен найкраще купувати в зоні, тематично і географічно відповідної сайту.
  3. Краще просувається доменне ім’я, що складається з неіснуючих пам’ятних слів, ніж з повсякденного фрази. Але в цьому випадку важливо проявити неординарну фантазію, щоб в потім отримувати постійний приплив вхідного трафіку.
  4. Якщо ім’я довге, це надасть негативний вплив на SEO-просування, оскільки його нелегко буде запам’ятати користувачам, а пошуковики можуть віднести його до розряду спаму.

Використовуючи ці поради при виборі домена, можна підвищити свої шанси на успішне просування сайту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector