Як в Word зробити закреслений текст

Вступ

Зручний у використанні багатофункціональний текстовий редактор Word, який є однією з найпопулярніших програмних розробок компанії Microsoft, містить в собі величезний спектр різноманітного інструментарію, що дозволяє змінювати стилістичне оформлення інформаційних повідомлень, які містяться в документах. Найчастіше, користувачі змінюють в тексті безпосередньо шрифт і його розміри, виділяють окремі частини набраного повідомлення напівжирним і курсивом. Поряд з цим, будь-який бажаючий може змінити звичний чорний колір тексту, який встановлений за замовчуванням, на будь-який з кольорів веселки, чому сприяє розташована в головній категорії колірна палітра. Іноді трапляється й таке, що раніше написане необхідно закреслити, іншими словами, користувач повинен зробити перекресленим набраний в Ворді текст.

Закреслений текст в Word

У цій статті ми розповімо, як перекреслити шрифт в Ворді

Принцип закреслення слів

У версіях текстового редактора, які були створені пізніше 2007 року, серед іншого інструментарію, розташованого в категорії «Головна», передбачений спеціалізований значок, за допомогою якого можна всього за один клік закреслити текст в Ворді. Знайти цей елемент можна на панелі управління, розташованої в підрозділі «Шрифт». Щоб зробити слово закреслено, потрібно скористатися командою, на якій міститься поєднання букв «abc».

Кнопка в блоці Шрифт

Щоб закреслити текст в Word, слід виділити необхідний фрагмент (ту частину інформаційного повідомлення, яка згодом буде схильна до форматування), а потім натиснути на відповідну кнопку.

У деяких версіях текстового редактора Word може не бути раніше зазначеної кнопки, в такому випадку доведеться провести ряд нескладних маніпуляцій. Користувачеві в першу чергу потрібно виділити певну частину тексту, що підлягає зміні, а потім, в категорії «Головна», яка є основною вкладкою програми, знайти розділ «Шрифт». Крім інструментів, які постійно перебувають в полі зору користувача, цей розділ має кілька прихованих функцій. Щоб мати можливість ними скористатися, потрібно розгорнути вміст категорії за допомогою натискання на стрілку, розташовану в нижній частині праворуч.

Щоб закреслити слово в Ворді, потрібно в настройках, які передбачають «Видозміну», поставити позначку на тій сходинці, яка робить текст закреслено. Підтвердити зроблені зміни можна натисканням на кнопку «Ок». В результаті цих нескладних дій зазначені настройки будуть застосовані, а діалогове вікно зникне з екрану.

Якщо користувачеві потрібно зробити операцію, в точності протилежну описаній — зокрема, необхідно прибрати перекреслені слова, можна застосувати зворотний порядок дій. Користувач може виділити фрагмент тексту з закреслення і повторно натиснути на значок «abc», після чого раніше змінений фрагмент знайде первісний вигляд.

Перекреслений текст в Word

висновок

Унікальний текстовий редактор Word компанії Microsoft володіє величезною кількістю спеціалізованих інструментів, які дозволяють виробляти над текстом безліч маніпуляцій. Специфічний значок «abc», наприклад, дозволяє зробити закреслено не тільки окремо взяте слово, але і букву, символ, пропозиція або цілий абзац.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector