Як в Instagram видаляти фотографії з можливістю відновлення

Незабаром на Android і iOS вийде оновлена ​​версія програми Instagram з можливістю архівувати записи і відновлювати їх. Деякі користувачі вже отримали доступ до цієї функції.

Додаток тепер дозволяє архівувати фотографії та відео. Відповідна опція додана на індивідуальних сторінках записів в меню, яке відкривається після натискання на вертикальне крапки. Заархівований контент додається в власну приватну папку, де зберігається до тих пір, поки ви остаточно не видалите або не відновите його. Архівними знімком також можна ділитися в особистих повідомленнях іншим користувачам. Якщо у вас немає цієї функції, значить вона з’явиться пізніше, після того, як буде протестована на інших користувачів.

У найближчі тижні в Instagram також з’явиться пошук по «історіям», опублікованим певної місцевості (місті або закладі) або з певним хештегом. У результатах пошуку не буде висвітлена контент із закритих акаунтів. Аналогічне оновлення з можливістю пошуку історій опублікованих в певному місці кілька днів тому отримав Snapchat, у якого Instagram активно запозичує нові функції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector