Як в Google Play обійти обмеження «не підтримує на вашому пристрої»

Напевно, кожен користувач Android стикався з неможливістю встановити програму або гру в Play Маркеті. У деяких випадках відображається помилка «не підтримує на вашому пристрої». Як обійти це обмеження?

По-перше, можна спробувати зайти в Play Маркет через VPN або змінити країну в профілі користувача. Як це зробити — докладно написано в інструкції на нашому сайтt. Якщо це не допомогло, значить, справа не у вашій місцевості, а в моделі пристрою. Можна залізти в системні файли і змінити назву моделі.

Market Helper — додаток, яке працює тільки на пристроях з root-доступом і змінює системний ідентифікатор, щоб замість мало поширеного пристрої магазин побачив популярне, яке, швидше за все, підтримується.

1. Скачайте і встановіть Market Helper.
2. Відкрийте Market Helper, виберіть тип пристрою (планшет або телефон), виробника і модель, країну, оператора стільникового зв’язку.
3. Натисніть Activate і почекайте застосування нових параметрів.
4. Зайдіть в особистий кабінет Google. Тут нічого міняти не потрібно.
5. Спробуйте встановити додатки, які були несумісні.

Щоб повернути пристрій до вихідного стану, натисніть Restore в списку доступних пристроїв, а потім Activate або просто перезавантажте його (обов’язково повинен бути включений Wi-Fi або передача даних).
Market Helper

Можна і вручну зробити те, що робить Market Helper, а саме — відредагувати файл build.prop, вписавши в нього інший пристрій:

1. Встановіть файловий менеджер Root Explorer, ES Провідник або Total Commander, запустіть, зайдіть в його налаштування і активуйте доступ до root-тек.
2. Зайдіть в папку «System» і знайдіть файл «build.prop». Збережіть його резервну копію в надійне місце.
3. Відкрийте «build.prop» як текстовий файл за допомогою вбудованого текстового редактора.
Файловий менеджер
4. Змініть значення рядків «ro.product.model» і «ro.product.manufacturer», наприклад, на «Galaxy S8» і «Samsung» — пристрій буде прикидатися популярним смартфоном Samsung Galaxy S8.
5. Зайдіть в «Налаштування»> «Менеджер програм», знайдіть у списку Google Play Маркет, відкрийте відомості про нього і натисніть «Очистити дані» і «Очистити кеш».
6. Перезавантажте пристрій і спробуйте встановити потрібну програму.
Play Маркет

Ще один спосіб встановити бажану гру або додаток — скористатися сайтами, де викладають APK-файли, або сторонніми маркетами, але в цьому випадку потрібно бути обережним, оскільки на таких ресурсах можна підхопити віруси.

APK-файл можна завантажити і самостійно, скориставшись веб-сервісами APK-DL або APK Downloader. У першому випадку потрібно відкрити сторінку додатка в веб-версії Google Play, в адресному рядку замінити play.google.com на apk-dl.com і на сторінці натиснути на Start Download.

Для скачування APK через APK Downloader потрібно скопіювати адресу додатки, зайти на сайт apps.evozi.com, вставити скопійований адресу в спеціальне поле і натиснути Generate Download Link. Ці сервіси скачують файли безпосередньо з Google Play, але і з ними потрібно бути обережними — цілком можливо, що в якийсь момент вони почнуть підмінювати справжні файли вірусами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector