Як в Фейсбук подивитися на кого я підписаний: знайти мої підписки

Фейсбук пропонує своїм користувачам таку корисну функцію, як підписка на сторінку. Дана опція надає можливість залишатися в курсі останніх подій користувача або групи. У даній статті ми розповімо як в Фейсбук подивитися на кого я підписаний через мобільний телефон і комп’ютер.

Ілюстрація на тему Як в Фейсбук подивитися на кого я підписаний: знайти мої підписки

Через мобільний пристрій

Підписки в Фейсбук — це ті сторінки і користувачі, на поновлення яких ви підписані. Раніше, для отримання дозволу на сторінку в Facebook необхідно було торкнутися опції «Подобається», потім визначити в налаштуваннях пріоритет відображення оновлень і публікацій в стрічці новин.

Тепер для того, щоб стати передплатником сторінки людину, яка не є вашим другом, необхідно в його профілі натиснути кнопку «Підписатися». Потім в випадаючому списку вибрати «За замовчуванням» або «Пріоритет в показі». Якщо натиснути тільки кнопку «Подобається», ви автоматично стаєте шанувальником цього аккаунта, але важливу інформацію, що стосується оновлень ви отримувати не будете. Це означає, що вас цікавить тільки блог користувача.

Відобразити список ваших підписок через телефон з операційною системою IOS і Android можна за допомогою таких простих дій:

 1. Запустіть мобільний додаток соціальної мережі на Андроїд-пристрої або iPhone:
 2. Пройдіть процедуру авторизації.
 3. Перейдіть у вкладку «Меню». Власникам яблучних пристроїв необхідно натиснути значок трьох горизонтальних ліній, який розташований в нижньому правому куті інтерфейсу. На пристрої з Android OS вона знаходиться в правому верхньому куті екрану.
 4. Торкніться свого імені, щоб перейти на сторінку профілю.
 5. Пошукайте розділ «Інформація», потім зайдіть в нього. Після виконаних дій ви опинитеся на сторінці, де буде доступна інформація про ваших підписках. Розділ «Відмітки подобається» — містить контент про публікації акаунтів, які вас зацікавили. Крім того, тут відображається перелік передплатників вашого облікового запису, а також список спільнот, учасником яких ви є.

Ілюстрація на тему Як в Фейсбук подивитися на кого я підписаний: знайти мої підписки

Відобразити список користувачів можна, перейшовши на сайт Фейсбук через встановлений браузер на смартфоні.

Через комп’ютер

Для того, щоб дізнатися інформацію про акаунти, на які ви оформили підписку за допомогою ПК, необхідно виконати такий алгоритм дій:

 1. Зайти на сайт Facebook. У браузерної рядку пропишіть www.facebook.com, потім натисніть на клавіатурі «Enter».
 2. Якщо не вдалося зайти на свою сторінку автоматично, введіть дані, необхідні для авторизації в соціальній мережі.
 3. Торкніться аватар або никнейма, щоб перейти в профіль.
 4. На навігаційній панелі під фото виберіть блок «Друзі».
 5. Тут відображається список ваших друзів, нещодавно додані і нові публікації.
 6. Натисніть курсором по вкладці «Передплати» або «Ще», яка знаходиться з правого краю вкладок.

Якщо представлена ​​інформація виявилася корисною, поділіться посиланням на статтю з друзями і колегами. Раптом виникнуть питання по темі, пишіть в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector