Як в Андроїд додати номер в чорний список

Далеко не завжди телефонні дзвінки викликають бажання зняти трубку. Але заборонити дзвонити або відправляти SMS небажаного абоненту ми не можемо, а ось відмовитися приймати їх цілком реально. Для цього в телефоні існує спеціальна можливість блокувати небажані номера. І перед тим як в Андроїд додати номер в чорний список, потрібно розібратися, як це працює.

Додавання номера в чорний список

На базі Android є можливість додати номер в чорний список.

Механізм дії

Чорний список являє собою функцію, що дозволяє обмежити вихідні СМС і виклики від докучливих абонентів. Подібна опція з’явилася порівняно недавно, з випуском смартфонів. Цікаво те, що спочатку використовувалася окрема програма, а не вбудована функція, як зараз у Android 4.2 і вище.

Принцип дії чорного списку полягає в тому, що під час вступу виклику пристрій, не відволікаючи користувача, автоматично скидає його. А біля заблокованого абонента після пари тривалих підуть короткі гудки.

засобами Android

можливості Android3.3-2.3.7

Опція чорного списку на цих версіях операційної системи розташована в меню телефону. Щоб додати номер в цей список, необхідно зайти в «Журнал викликів», знайти необхідний номер, довгим натисканням вибрати контекстне меню і зробити операцію.

Додавання через «Журнал викликів»

можливості Android0-4.5

Для початку слід додати номер в «Контакти» на пам’ять телефону. Якщо зробити це на sim-карту, то заблокувати його не вийде. Потім запустити «Контакти», вибрати потрібного абонента, і відкрити настройки кнопкою в верхньому правому куті екрану у вигляді 3 точок. Далі виділити запис «Безпосередня блокування вхідного дзвінка». У цих двох випадках будуть скидатися тільки дзвінки, тоді як SMS і MMS все-таки зможуть вступати на телефон.

ВАЖЛИВО. Якщо заблокувати абонента з прихованим номером, то в цьому випадку він зможе додзвонитися, так як система його не з’ясує.

За рахунок сторонніх додатків

Буває і таке, коли злісний абонент, навіть якщо його додати в контакти, може встановити на ваш номер автоматичний дозвон. І незважаючи на це, смартфон все одно буде дзвонити. А якщо до того ж у вашого оператора платні вхідні СМС і ММС, то будуть зникати і гроші. Тут недоліки власних ресурсів Android покриють спеціальні програмні блокувальники. В інтернеті існує величезна кількість таких софтів. Всі вони абсолютно безкоштовні, русифіковані, не вимагають великих ресурсів і мають різні корисні функції. Тут представлені найпопулярніші.

«Чорний список»

Переваги. Ця програма дозволяє заблокувати абонента, що знаходиться в переліку контактів, в журналі викликів і введеного вручну. Автоблокування відбувається до першого гудка. Цей софт запускається автоматично при включенні телефону.

Недоліки. При використанні програми на Android 4.0 і вище стоїть обмеження ОС на обробку SMS. Для зняття обмежень необхідно передати програмі опцію обробки СМС.

Програма «Чорний список»

«Чорний список +»

Переваги. Це вдосконалена версія і дозволяє вибирати метод блокування (відключення звуку або скидання дзвінка). Перший варіант може бути корисний тоді, коли немає бажання слухати абонента (наприклад, якщо це начальник або родич).

«Root Call SMS Manager»

Переваги. Цей менеджер дуже корисний для телефонів з 2 сімки. Тобто він створює для кожної карти окремий чорний список. Не потребує спеціального внесення опції обробки SMS та MMS і благополучно може заблокувати спам.

Недоліки. Є обмеження заблокованих контактів (не більше 2) і вимагає наявність Root-прав.

«Root Call SMS Manager»

«Не бери трубку»

Переваги. Ця утиліта діє як порятунок від настирливих продавців. Вона здатна сортувати номера в залежності від репутації. Тобто звонящему присвоюється оцінка, і, якщо вона негативна, отже, існує велика ймовірність рекламного дзвінка. Також можна самим оцінювати тих, що дзвонять і залишати позначки типу «спамер» або «шахрай».

Недоліки. Програма не дозволяє сортувати SMS.

«Не бери трубку»

«# 1SMS Blocker»

Переваги. Розрахований на блокування тестових повідомлень по номеру телефону або групі номерів, імені, фразі або слову. При цьому їх кількість не обмежена. Все, що змогла заблокувати програмка, зберігається в окремій папці, де при необхідності можна буде їх відновити і прочитати.

Недоліки. Для версій Android від 4.4 і вище утиліту слід призначити за замовчуванням, щоб уникнути непотрібних проблем.

Всі ці нехитрі способи блокування небажаних номерів зробити дуже легко. А якщо скористатися додатковим менеджером, можна і зовсім налагодити роботу Андроїда в автоматичному режимі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector