Як увімкнути темний режим у каналі Google у програмі Nova Launcher

Слово на вулиці — це користувачі Android, які хочуть темний режим. Зі збільшенням використання панелей AMOLED на смартфонах (включаючи деякі пристрої середнього класу), існує великий попит на темні теми та їх економію в економії батареї. Нещодавно Nova додала цю функцію до Google Discover.

Google Discover (або канал Google, оскільки він більш відомий) — це сторінка зі списком відповідних статей та інформації на основі історії та історії пошуку YouTube. Нова Launcher є однією з небагатьох пускових установок для доступу до цього сайту, оскільки ця функція раніше обмежувалася офіційними пусковими установками Google. Хоча існували й інші способи включення темного режиму в Google Discover, вони вимагали Pixel Launcher. За допомогою цього методу ви зможете насолоджуватися опціями налаштування пускової установки Nova, не відступаючи від чорної сторони.

Крок 1. Завантажте останню бета-версію програми Nova Launcher

Нова функція темного режиму наразі доступна лише в бета-версії програми Launcher. Як і будь-яка бета-версія, завантажте її на свій розсуд. Бета-програма містить більше помилок і невдач, які ви не відчуваєте в стабільній версії програми. Хоча я можу особисто підтвердити, що я використовую бета-версію Nova Launcher роками, не турбуючись про проблеми, ваш досвід може бути іншим.

Крім того, бета-версія доступна лише на веб-сайті Nova Launcher. Оскільки бета-версія знаходиться поза магазином Play, ви повинні довіряти TelsaCoil під час встановлення APK. Отже, будь ласка, будьте обережні.

Вам також доведеться відкласти додаток, оскільки наступна версія відсутня в магазині Play. Тому переконайтеся, що увімкнено «Невідомі джерела» (для телефонів, що працюють під управлінням Android версії 7.0 або більш ранніх) або для встановлення невідомих програм для дозволів браузера (Android 8.0 або новіші). Крім того, просто виберіть посилання нижче з вашого телефону, а потім відкрийте файл APK з панелі сповіщень і натисніть «Встановити».

  • Посилання APK: Нова бета-версія запуску (безкоштовно)

Крок 2: Увімкніть темний режим

Після інсталяції бета-програми Nova Launcher відкрийте панель запуску та введіть його налаштування за допомогою довгого натискання головного екрана та вибору пункту «Налаштування» або вибору «Налаштування нового» з ящика програми. Виберіть «Інтеграції» і виберіть спадне меню поряд з «Тема» (за умовчанням це означає «Світло»). Виберіть «Dark» у спадному меню.

Крок 3: Випробування темного режиму

Поверніться на головний екран і проведіть пальцем до сторінки Google Discover — якщо ви ще не маєте її, ознайомтеся з нашим керівництвом, як увімкнути її. Темний режим тепер повинен бути активований, а фон темно-сірий, а текст змінюється на білий.

(1) Режим освітлення, (2) Темний режим

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector