Як увійти в обліковий запис Скайпу через Фейсбук на комп’ютері і телефоні

Скайп і Фейсбук

Skype — найвідоміший відеомессенджер. Раніше зайти в програму можна було тільки класичним методом, зараз це доступно зробити за допомогою популярної соціальної мережі Facebook. Якщо ви зареєстровані в даному сервісі, то заглянути в свій аккаунт Скайпу можна без особливих зусиль. Вам більше не доведеться вводити реєстраційні дані і витрачати час на переходи між додатками. Про те, як здійснюється вхід, буде наша стаття.

Як увійти в Скайп за допомогою Фейсбуку

Минуло не так багато часу, як інтеграція глобальних сервісів Skype і Facebook досягла високого рівня. Після підключення облікового запису Фейсбуку до відео месенджер, у користувачів з’являється можливість не тільки обмінюватися миттєвими повідомленнями, але ще і такі переваги:

  • ознайомлюватися з новинами не покидаючи головної сторінки Skype;
  • лайкать і коментувати записи, зроблені друзями на Фейсбуці;
  • здійснювати телефонні та відеодзвінки.

Його користувачі не оцінили гідно всі наявні функції, представлені розробниками, і вже навесні 2015 р інтеграція сервісів кардинально змінилася. І тепер, щоб авторизуватися в месенджер з фейсбуковского профілю, потрібно встановити останню версію Скайпу.

Руки на клавіатурі

Пропонуємо вам покрокову інструкцію, за допомогою якої можна виконати об’єднання найвідомішою соцмережі і поширеного месенджера.

  1. Насамперед необхідно завантажити та встановити актуальну версію програми.
  2. Потім відкрийте її та натисніть команду «Увійти за допомогою Facebook».
  3. Перед вами відкриється вікно, куди треба ввести дані для реєстрації фейсбуковского аккаунта: електронна пошта, телефонний номер, пароль.
  4. Далі поставте «пташку» біля пункту «Автоматична авторизація при запуску». Це допоможе виконати налаштування автоматичного входу в програму через профіль Фейсбуку.
  5. Тепер клацніть на кнопці «Вхід» і підтвердіть доступ додатки до соціальної мережі, натиснувши «Ок».
  6. Після всього цього слід завершальна стадія процесу, яка полягає в натисканні кнопки «Почати», після чого необхідно погодитися з умовами користування програми, і все готово.

Зробивши цю маніпуляцію, у вас вийде зареєструватися в Скайпі, не створюючи новий акаунт.

У разі, якщо у вас вже є профіль в Skype, щоб не втрачати свою сторінку і дані, наявні в ній, виконайте об’єднання акаунтів. Для цього виберіть пункт «У мене вже є обліковий запис в Skype». На екрані з’явиться список облікових записів, де ви вибираєте свій, потім потрібно натиснути пункт «Об’єднати облікові записи».

Як ще можна увійти в Skype

Крім того, що в Скайп можна увійти класичним способом і за допомогою Facebook ID, є ще один варіант — використовуючи обліковий запис Microsoft. Мається на увазі, при наявності поштової скриньки в операційній системі Microsoft. Якщо ви його вже встигли завести, тоді досить ввести логін і пароль, тоді Скайп запуститься. Якщо електронна адреса відсутня, потрібно зареєструватися, це можна зробити, перейшовши за посиланням під сплив віконці. Тепер можна заходити в месенджер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector